Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hova tűnt a pénz?

Szerintetek hova tűnt a pénz?

Figyelt kérdés

Apám januárban 690.000 ft-ot keresett, mégsem vehettem eg egy csokit, mert nem volt pénze.

A számlák max 100.000 ft, 100.000 ft-ot tankolt, a kaja meg a többi cuccok max 100.000 ft, gyógyszerek 20.000 ft.

Nem volt semmilyen váratlan kiadás ebben a hónapban, nem nyaraltunk, tényleg semmi.


Mégsem vehettem meg egy milkát mert nem volt rá pénz. Ráadásul szalámiból sem ehettem sokat, mert nehogy elfogyjon. Máskor meg vesz 2 kg párizsit, ilyen-olyan drága szalámikat..


Szerintem egy nőre költi a pénzét, hallottam, ahogy bájcseveg valami nőcskével, meg hogy majd felhívja este, amikor már nincs itthon..

Mit gondoltok?


2013. febr. 5. 19:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
64%
Pont azért nincs közöd hozzá.
2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Aha, jó, szuper!

Csak nem ez volt a kérdésem!

2013. febr. 5. 19:28
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Akkor válaszolok a kérdésedre is. Mi nem tudjuk megmondani hová tűnt a SAJÁT PÉNZE! Nem látunk bele a dolgaitokba, főleg nem az Ő fejébe. Ha ennyire számon akarod kérni, kérdezd meg TŐLE!
2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de ugyan hagyd már meg a lehetőségét apádnak, hogy hova költi el a pénzét, főleg ha még anyáddal sem él együtt.

Ha minden számla ki van fizetve, gondolom nem éheztél, és a Milka sem létszükséglet.

Miért ne lehetne barátnője? A barátnő meg nem egyenlő egy k...--val.

2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
81%
És ha nöre költi?Szerintem nem halsz èhen milka csoki nélkül.Legjobb ha szemelyesen megkérded.Nem kell elszamoljon ha nem. akar.Anyukad nem tudja a.vàlaszt??
2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy külön élnek??

Csak mert egyáltalán nincs így, együtt élnek!

2013. febr. 5. 19:33
 17/34 anonim ***** válasza:
67%
Akkor anyukadat kerdezd.
2013. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

Azért van köze hozzá, mert az apja és ha az apja marhaságot csinál, azt a gyerek is megérzi.


Kérdező:anyámmal a helyzet hasonló.Ha figyelsz, előbb-utóbb rájössz talán, hová költi, jobbat nem tudsz csinálni.Én nőre vagy kölcsönre tippelek.Esetleg üzletelhetett valakivel valamit...Vagy játékszenvedélye van.

2013. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát amiket válaszoltatok .. besírtam :DD

A kérdező helyett leírom egyeseknek,hogy a kérdező nem a csokit sajnálja,nem a csoki végett írta ki a kérdést,hanem azért mivel gyanakszik apukája után és felhozott egy példát a sok kölül.

Ha apud anyukáddal él együtt,akkor természetesen nem helyes,hogy más nővel titokban komoly kapcsolatot tart vagy k*rvára költi a pénzt.Megértem,hogy aggódsz apukád végett,de ha ketten éltek apukáddal,akkor igen az ő dolga,de szerintem addig nincs semmi gond még van pénz ruhára,élelmiszerre,míg magatokat eltudjátok tartani.Ám ha már ez sem működik akkor mondhatjuk,hogy baj van :)

2013. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
67%
akkor édesanyád munkanélküli? mert nem irod hogy tenne bele valamit a kőltségvetésbe!
2013. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!