Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hova tűnt a pénz?

Szerintetek hova tűnt a pénz?

Figyelt kérdés

Apám januárban 690.000 ft-ot keresett, mégsem vehettem eg egy csokit, mert nem volt pénze.

A számlák max 100.000 ft, 100.000 ft-ot tankolt, a kaja meg a többi cuccok max 100.000 ft, gyógyszerek 20.000 ft.

Nem volt semmilyen váratlan kiadás ebben a hónapban, nem nyaraltunk, tényleg semmi.


Mégsem vehettem meg egy milkát mert nem volt rá pénz. Ráadásul szalámiból sem ehettem sokat, mert nehogy elfogyjon. Máskor meg vesz 2 kg párizsit, ilyen-olyan drága szalámikat..


Szerintem egy nőre költi a pénzét, hallottam, ahogy bájcseveg valami nőcskével, meg hogy majd felhívja este, amikor már nincs itthon..

Mit gondoltok?


2013. febr. 5. 19:18
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

És amiket leírtam, az is nagyon nagyvonalakban van, mert hát nem megy el 100.000 ft a számlákra, de nézzük ennyivel.

Még így is maradnia kellett volna egy csomó pénznek.


Tuti, hogy nem tette be a bankba, mert a kaja a mindene, inkább tett volna be kevesebbet s vett volna finomabbat. Tehát egyértelműen elköltötte a pénzt.

2013. febr. 5. 19:19
 2/34 anonim ***** válasza:
33%
Hát ez a felnőttek dolga, biztos nem tudsz mindent...kérdezd meg miért nem vehettél egy csokit és ha úgy gondolják, majd beavatnak, ha nem,akkor mi nem tudjuk a választ!
2013. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem avatna be, de ott van a szekrényen a kis füzet, amibe beleírja a kiadásokat.
2013. febr. 5. 19:20
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy?Nem lehet hogy adossaga volt apukadnak?Esetleg lehet nem is keresett annyi penzt?
2013. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

De amúgy mindig mondja, hogyha meg kell javíttatni a kocsit, és hogy az mennyire drága, de januárban semmi ilyesmire nem kellett költenie.

Na meg a füzetbe sincs leírva, pedig tuti, hogy leírná.

2013. febr. 5. 19:21
 6/34 A kérdező kommentje:

Dehogy, inden hónapban ennyit keres kb, miért kérne kölcsön? Semmiképpen! Hitelt sem vett fel soha, fél tőle.


Biztos, hogy ennyit keresett, napokra fel van bontva, minek hazudna saját magának?...

De akár leellenőrizhetném, megvannak a számlák is..

2013. febr. 5. 19:22
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
a luxusprostik drágák
2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Ebbe nem akarok belegondolni..

Mondjuk egyszer hallottam, hogy megd*gott valami k*rvát, de próbálom kiverni a fejemből.

Szerintem nem k*rva van a dologban, hanem valami tartós..

2013. febr. 5. 19:24
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

De most őszintén! Mi közöd van ahhoz, hogy apád mire költi a SAJÁT keresetét? Most komolyan a csoki miatta vagy így kiakadva? Szerintem nem sok közöd van hozzá. Amíg nem veri magát adósságba, nem putriban kell laknod addig mi itt a probléma?

Miért kell egyből legrosszabbra gondolni? Anyukád van? Csak mert egyből nőre gyanakszol. Mert ha egyedül él miért ne nőzhetne? Mindenkinek vannak igényei.

2013. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Talán azért van közöm hozzá, mert ő tart el??
2013. febr. 5. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!