Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tartott a kapcsolataidb...

Meddig tartott a kapcsolataidban a szerelem?

Figyelt kérdés
Szerelem nélkül lennél maradnál a kapcsolatodban?Kihűlt érzelmek?
2013. febr. 4. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A legnagyobb szerelmemmel, nem múlt el..volt egy 15 éves fájdalmas szünet..amikor újra találkoztunk, olyan volt mint régen. Úgy látszik elő körben rosszkor találkoztunk..


A másik nagyszabású kapcsolatomból, amiből a gyerekek vannak ...csak hittem, hogy szerelmes vagyok, de egy langyos pocsolyában tapicskoltam évekig.

2013. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szerelem nem múlik el, csak akkor, ha nem törődtök vele.


Olyan kapcsolatban, ahol elhidegültünk egymástól, először megpróbálnám kideríteni, hogy mi az oka, majd rendbe tenni. Ha nem megy, válnék. Barátként, lakótársként, hideg érzelmekkel nem lehet leélni egy életet, ezt láttam a szüleimen is.

2013. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mai napig tart!:)
2013. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a szerelem azt jelenti, hogy alig bírok enni, mert görcsben van a gyomrom az izgalomtól (első hetekben mindig lefogytam 5-10 kilót), maximum naponta 1-2 szem kekszet. Amikor találkozunk, előtte fetrengek a gyomorfájdalomtól, remegek, szinte hányok, mert annyira izgulok. Amikor vele vagyok, pirulok, alig tudok beszélni és félek a szemébe nézni, minden percben vele akarok beszélni, napi 20x akarok szeretkezni vele. Soha nem gondolok másra csak ő rá. Semmit sem csinálok csak álmodozok róla, naponta 100x megnézem a fényképeit, meg olvasgatom az sms-einket.

Na, nálam ez a szerelem. Ez tart talán 1-2 hónapig, aztán elmúlik, megnyugszok és a rózsaszín köd helyére visszaszáll a rendes földi légkör. Most ott tartok a 3 éves kapcsolatomban, hogy annyira imádom, hogy meghalnék érte, imádok vele lenni, csókolózni, kézen fogva járni, össze fogunk költözni és mihamarabb gyereket szeretnénk. Külsőre is tetszik. Viszont én ezt a szakaszt már nem szerelemnek hívom, hanem a legmélyebb ragaszkodásnak, szeretetnek és elkötelezettségnek a másik iránt. Szerencsére a párom is így érez irántam, de ő sem hívja már ezt szerelemnek, ez annál sokkal mélyebb és jobb érzés.


21L

2013. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Még annyi, hogy kihűlt érzelmeknél azonnal szakítanék és szakítottam eddig is a volt barátaimmal, semmi értelme nem volt egymás mellett vergődni, hiába próbáltunk meg mindent, a kapcsolatnak vége volt.


21L

2013. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17:04: te nem vagy tisztában a szerelem fogalmával. A "rózsaszín köd" a vonzalom szakasza, amikor azért rándul görcsbe a gyomrod, mert ismeretlen, izgalmas számodra.


A szerelem az, ami azután jön...

2013. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó: De tisztában vagyok és nekem az a szerelem. :) Ami pedig utána jön az a mély szeretet. Nem hiszem, hogy szabályzat van írva minderre, szóval elfogadható, ah esetleg más másképpen éli meg az életében mindezt, mint te... :)
2013. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 5 éve szerelmes vagyok,lehet már nem mindig repkednek a pillangók a gyomromban, együtt élünk,igy már nem kell izgulnom a találkozás előtt,de ha a szemébe nézek repkednek most is ,és a legjobb ami történt velem az Ő. :)
2013. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!