Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megszületett a gyerek,...

Mióta megszületett a gyerek, én nem létezem. Tanács?

Figyelt kérdés

2 éve voltunk együtt, mikor hülyeséget csináltunk és a barátnőm terhes lett. Sokat gondolkodtunk, hogy mi lesz, ha még minden haverunk bulizik, tanul, mi hasonlóan totál éretlenek voltunk, de végül megtartottuk és a szülei is elég sokat segítettek, (az enyémek már nem annyira, mert Kanadában élnek, mindegy). Lényeg, hogy mióta lett egy fiam, aki lassan 1 éves, már semmi sem ugyanaz és ezt nehezen viselem. A lelkem mélyén még mindig ugyanaz vagyok mint 1 éve és sokszor nem vagyok elég felnőtt, hogy azt csináljam, amit kéne.

Zavar, hogy nem érdekli már, hogy mit csinálok, régen mindig érdekelte a munkám meg a terveim, most meg csak rám hagyja, hogy csináljak, amit akarok. Nem az, hogy sokat veszekszünk, csak nem érdeklem annyira és ez gáz. Mit tegyek?


2013. febr. 4. 12:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A gördeszkás példa testhezálló, de most nem ilyenekre gondoltam, hanem régóta dolgozom a zenei és a fotós karrieremen is, régen mindig büszke volt rám, most meg már alig van képben, hogy mi zajlik az életemben, nem mondja semmire, hogy ne csináljam, ebből azt vágom le, hogy nem foglalkoztatja a dolog.
2013. febr. 4. 12:57
 12/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nehéz, de ő se tudja sokszor, hogy mit kell csinálni és a szülei sok dolgot megcsinálnak helyettünk. Nem is mentem sehova az első pár hónapban, mindig együtt voltunk, de aztán ő mondta, hogy menjek nyugodtan, csináljak, amit akarok, találkozzam a barátainkkal. Az anyjáék se cseszegetnek soha, mert tudják, hogy szeretem a lányukat.
2013. febr. 4. 13:04
 13/23 anonim ***** válasza:
Őt mi érdekli?milyen tervei vannak?
2013. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Külföldön tanult, a 2. éve előtt ismerkedtünk meg nyáron itthon, aztán hazajött diploma után és ekkor sikerült be a gyerek. Most is a karrierjén dolgozik és neki is vannak tervei.
2013. febr. 4. 13:17
 15/23 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Jaj, te gyerek, inkább nőj fel, mert ennek nem lesz jó vége. Szülők lettetek, már nem csak sex&drugs&rock'n'roll van, hanem felelősség.

2013. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Megbeszélted ezt vele? Hogy kevesled a törődését. Ha nem, akkor olyan formában kéne kedvesen felvetned neki, hogy miben tudnál neki segíteni, hogy több időtök maradjon egymásra. Simán lehet, hogy nincs tisztában az igényeiddel, hogy neked mi a fontos. Meg kell beszélni.


Abban meg egyáltalán nem vagyok biztos, hogy attól, hogy a szülei segítenek neki, ő ne lenne fáradt. Lehet fáradt, a felnőtt anyáknak is segít a nagymama gyakran, de így is megterhelő az anya számára is. Ebbe nem lehet jól belelátni, ha az ember nem maga csinálja, szóval mindenképp beszélgess vele, hogy képbe kerülj.

2013. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tudom. Én 24, ő 23.
2013. febr. 4. 13:40
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"régóta dolgozom a zenei és a fotós karrieremen is"


Ezek szerint a barátnőd biztosítja neked az ehhez szükséges időt. Nincs hiszti meg patália, hogy mondj le róluk, vagy legalább az egyikről. Becsüld meg érte nagyon!


Természetes, hogy kicsi gyerek mellett nem lehet ugyanazt az életet élni, mint előtte. Ne haragudj, de szerintem a te hozzáállásoddal van a baj.

2013. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük már, de szerinte nem kell mindig együtt lennünk, meg hogy eddig se lógtunk mindig egymáson és nem akar olyan nő lenni, aki nem hagy levegőt se venni. De nekem pont ez kéne, vagyis én mindig többet akartam vele lenni, mint ő velem, sokáig éltünk távkapcsolatban és az is rossz volt. Rólam mindig azt hiszik az emberek, hogy rideg és magamnak való vagyok, de a barátnőm mindig kihozta belőlem a gondoskodó és érzelmes srácot, nekem még sosem volt ilyen fontos senki. Fizikailag foglalkozik velem, de lelkileg már nem annyit.
2013. febr. 4. 13:50
 20/23 A kérdező kommentje:
Kirekesztve érzem magam és magányosnak igazából. Gyerekkorom óta lepasszoltak a szüleim és inkább mindent megkaptam, elkényeztettek, csak ne kelljen velem foglalkozniuk, szóval megszoktam az egyedüllétet, de attól még belül valami hiányzik és ezt az űrt csak ő tudta mindig betölteni.
2013. febr. 4. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!