Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek van egy 20 éves...

Page kérdése:

Férjemnek van egy 20 éves lánya de nem tartjuk a kapcsolatott ezért szeretnénk tudni hogy hol lehet megérdeklődni hogy tanul-e még és meddig kell még fizetni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 12:00
 1/8 poiu ***** válasza:
53%
Vedd föl a nexust.
2013. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
De sosem a gyerek a hibás, amiért megszületett... És abban,hogy a világon van, apukának is nagy szerepe van, illene vállalni a "következményeket"... Amúgy hívjátok fel, keressétek meg közösségi oldalon, stb., a mai világban már nem olyan nehéz megtalálni valakit. Én 22 leszek, de még mindig fizet utánam az apám.
2013. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
37%

Szerintem nem jó ötlet magát a lámyt hívni mert hazudhat hogy fizess. Én így fizettem 32 éves koráig én tartottam vele a kapcsolatot mindenfélét kitalált hogy ilyen olyan tanfolyamra jár meg főiskolára.

Viszont ha tudod az iskola nevét ott mint szülő érdeklődhetsz még ha el is mult 18.hogy szerepel e még a hallgatói nyilvántartásban stb. Sajnos ténlg ez van hogy pumpolják sokan az apát amíg tudják

2013. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

18. éves kor felett nincs gyerektartás csak rokontartás. Annak teljesen más a feltételei, menjen bíróságra aztán ha tudja igazolni a tanulását akkor fizetitek tovább a rokontartást ha nem akkor nem fizetek tovább semmit.

Nem mindig a kérdezőt kellene szidni ha nem tetszik egy kérdés. Én ismerek ilyen gyereket az apja otthagyta neki a saját lakását máig albérletben él. Gyorsan eladták a lakást elköltöztek egy másik megyébe,de 24. évesen az apja végkielégítéséből is felvette a részét amikor már 1. éve dolgozott. Persze tudjuk itt a gyik-on mindig a férfi a hibás.

2013. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi a fenéért a kérdezőre vetítitek ki a sértettségeteket, ha nem tetszik a kérdés ne válaszoljatok.
2013. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Birosagra kell beadni egy keresetet. ha a felnott koru mar nem tanul nappali tagozaton, a tartasdij fizetesi kotelezettseget megszuntetik. A gyerek kerhet rokontartast, ennek szabalyai kicsit masok, mint a tartasdijnak, nem feltetlenul itelik meg neki
2013. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

"ha a felnott koru mar nem tanul nappali tagozaton"


kivéve, ha igen.

2013. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Én sem tartottam a kapcsolatot a mocskos f.szkalap "apámmal", de amikor fél évig nem jártam a suliba, akkor felhívtam és megmondtam neki hogy ne fizessen. Majd mikor folytattam a sulit, akkor felhívtam és mondtam, hogy fizessen megint. Ez a kötelessége volt, ő akart gyereket, nem én akartam megszületni. Az más kérdés, hogy ha anyámmal szembetalálkozik az utcán pár évente, annyit nem képes kérdezni, hogy élek-e még, vagy bármi. Amikor pár évente felhívtam, hogy írja alá az örökbefogadáshoz a lemondó nyilatkozatot, akkor azt mondta, hogy minek zaklatom...Undorító gusztustalan sz.ar alakok rohangálnak a világban.
2013. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!