Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond vagy a...

Velem van a gond vagy a családdal?

Figyelt kérdés

Anyám keres 55ezret ,apám 170-200ezret,+anyám testvére,aki velünk él férj és gyerekek nélkül ő 90-100ezret. 5en vgyunk összesen, 3 felnőtt 2 gyerek.Ebből meg kéne tudnunk élni nem? ELnézést előre ,de enyhén gyűlölködő és összeszedetlen lesz a kérdésem elegem van az őrület határán vagyok.


Alap problémák:

* pl nincs itthon étel sem ital( én meglennék a csapvízzel ezzel nincs is gond csak most csőtrést volt és fertőzött lett a víz egyébként megelégszek 40ftos tescos ásványvízzel,de tényleg!)

* nincs gáz,fűtés épphogy

* a fürdőkádat nem lehet leengedni úgy kell lemerni vödrrel

* a wc-t szintén nem lehet lehúzni

* mocsok van és mindenk b@szik minenre

* szakadt cipőbe és ruhába járok a húgommal együtt

* ettől a helytelen táplákozástól kövérek vagyunk..ha van kaja az is kenyér tészta olcsó ketchup mama féle pizza

* egyébként most romlott el ilyen kis főzőlap,amin volt szóval főtt kaja sem lesz a mikró és egyre rosszabb

* az iskolába 3 ig ott vagyok fél4re érek haza általában semmit se tudok enni

* nem engednek takarítani semmilyen házimunkát nem csinálhatok azzal a címszóvla,hogy úgyse tudom megcsinálni

* amikor kaptam ösztöndíj pénzt egy garast sem láttam belőle! félek diákmunkát vállalni rettegek,hogy elveszik,mert minden kis mamáéktól kapott pénzem ellopják kérdezés nélkül beleturkűálnak a cuccaimba

* semmi szeretet,nevelés,összetartás

* a barátaim,kapcsolataim amit nagy nehezen kialakítottam elvesztem semerre nem tudok menni velük

* húgomat és engem is bántanak,engem vertek is

* lelkileg már halott vagyok,rémálmok gyötörnek,félelmek, itt álltama tükr eőtt és azt hittem vlaki bántani akar..



Velem van a hiba? Én kérek túl sokat?:( Már senkire számíthatok. 2-3 ember volt az életembe,akire számíhattam de már nekik is elegük van ebből.


Mit tanácsoltok? 17/L


2013. febr. 2. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyámügy! Kollégium?
2013. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a bankartya es a gyamugynek bejelentes remek otlet!

jah es nekem barbikor irhatsz 17/L ^^

2013. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kivel van nagyobb probléma? Anya vagy apa? Nem lehet hogy az édesapa az édesanya miatt iszik, aki folyton félrejár? Mi lenne ha elválnának, és mondjuk az apa tudna normális életet élni a gyerekekkel és persze segítséggel, ha már alkesz. Vagy miért nem mész mamádhoz , ő nem tudna befogadni? ÉS akkor tudnál diákmunkát vállalni és segíteni őt valamennyire, hogy ne legyél teher neki, és ott lenne kaja, tisztaság stb... ?
2013. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A nagymamámék egy kis faluban laknak kb. 70 km-re. Nincs ott iskola a közelben meg semmi. Szegények pénzét lenyúlták anyámék. Igen ott tisztaság van és mindig van étel még ha nem is a legfinomabb luxuskaják de a lényeg,hogy mindig van. Már kicsinek is mindig velük voltam. A papám szívbeteg vele is törődni kell. Szerintetek hagyjam itt a sulimat és azt a 2-3 fontos embert? Nem tudok dönteni,nekem ők nagyon fontosak. Egyébként a ház a nagyszüleimé volt a mama mondta,hogy azóta szabadult el a pokol,amióta elköltztek.
2013. febr. 2. 15:15
 15/16 anonim ***** válasza:
majd csak nyaron koltozz ezt az evet még bird ki valahogy kezd el a munkakeresest az adokartya/bankartyacsinalast es kerdezz ra a gyamugynel mit tehetsz vagy valami
2013. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

kérj a suliba menzás kaját, az legalább főtt étel, és változatos.

családsegítőbe el tudsz menni ruhát, cipőt igényelni magadnak meg a húgodnak. ha ketten mentek, sztem még jobb.


nyárra költözz el a mamához a tesóddal, vállalj melót, és a fizudat add oda nekik, h dugják el az őseid elől.

2013. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!