Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond vagy a...

Velem van a gond vagy a családdal?

Figyelt kérdés

Anyám keres 55ezret ,apám 170-200ezret,+anyám testvére,aki velünk él férj és gyerekek nélkül ő 90-100ezret. 5en vgyunk összesen, 3 felnőtt 2 gyerek.Ebből meg kéne tudnunk élni nem? ELnézést előre ,de enyhén gyűlölködő és összeszedetlen lesz a kérdésem elegem van az őrület határán vagyok.


Alap problémák:

* pl nincs itthon étel sem ital( én meglennék a csapvízzel ezzel nincs is gond csak most csőtrést volt és fertőzött lett a víz egyébként megelégszek 40ftos tescos ásványvízzel,de tényleg!)

* nincs gáz,fűtés épphogy

* a fürdőkádat nem lehet leengedni úgy kell lemerni vödrrel

* a wc-t szintén nem lehet lehúzni

* mocsok van és mindenk b@szik minenre

* szakadt cipőbe és ruhába járok a húgommal együtt

* ettől a helytelen táplákozástól kövérek vagyunk..ha van kaja az is kenyér tészta olcsó ketchup mama féle pizza

* egyébként most romlott el ilyen kis főzőlap,amin volt szóval főtt kaja sem lesz a mikró és egyre rosszabb

* az iskolába 3 ig ott vagyok fél4re érek haza általában semmit se tudok enni

* nem engednek takarítani semmilyen házimunkát nem csinálhatok azzal a címszóvla,hogy úgyse tudom megcsinálni

* amikor kaptam ösztöndíj pénzt egy garast sem láttam belőle! félek diákmunkát vállalni rettegek,hogy elveszik,mert minden kis mamáéktól kapott pénzem ellopják kérdezés nélkül beleturkűálnak a cuccaimba

* semmi szeretet,nevelés,összetartás

* a barátaim,kapcsolataim amit nagy nehezen kialakítottam elvesztem semerre nem tudok menni velük

* húgomat és engem is bántanak,engem vertek is

* lelkileg már halott vagyok,rémálmok gyötörnek,félelmek, itt álltama tükr eőtt és azt hittem vlaki bántani akar..



Velem van a hiba? Én kérek túl sokat?:( Már senkire számíthatok. 2-3 ember volt az életembe,akire számíhattam de már nekik is elegük van ebből.


Mit tanácsoltok? 17/L


2013. febr. 2. 14:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* kihagytam apám és anyám folyton ölik egymást,mert anyám félre...na tudjátok
2013. febr. 2. 14:26
 2/16 anonim ***** válasza:
De mire megy el akkor az a pénz, amit keresnek? Isznak? Dohányoznak? Hitel?
2013. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"mocsok van" 17 évesen te is tudsz már takarítani. Nem? Csak van otthon egy kis hipó, vagy mosogatószer, mosószer.
2013. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Joshy Ca$h ***** válasza:
Meg isznak is gondolom. Szerintem minél hamarabb hagyd el a süllyedő hajót. Költözz a nagyszüleidhez, keress valami diák munkát. Nekem se volt jó gyerekkorom, de ez azért tényleg durva.
2013. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy takarítanék,de nem engednek! Ha mégis beéekezdek ordibálnak vele esetleg meg is pofoznak. De hát mit kezdhetnék az életemmel? Tovább akartam tanulni,de itt már nem bírok lenni. Apám iszik igen,de hogy mire megy el a pénz? Mit csináljak velük? Már utálom sőt gyűlölöm őket és nem akarok ilyet érezni!
2013. febr. 2. 14:39
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha diákmunkát vállalok akkor ,hogy oldjam meg,hogy ne lopják el? Nyár végén leszek nagykorú.
2013. febr. 2. 14:42
 7/16 anonim ***** válasza:

jelentkezz tovább valami messzebb lévő városba és kérj koleszt


tegyél névtelen bejelentést a gyámügyön, ők véletlenszerűen kimennek és ha látják milyen állapotok vannak, elhelyeznek máshol, esetleg nagymamádnál

2013. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
diákmunkát tekintve csináltass bankszámlát, esetleg nagymamádéra utaljanak és nála legyen a pénzed, csak akkor menj el érte, ha akarsz venni valamit, ne vigyél haza pénzt
2013. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
áá
2013. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha diákmunkát vállalsz, kérd bankszámlára,ha még nincs csináltass.

Szüleid keresete elég kéne hogy legyen a megélhetésre,én albérletben vagyok a kislányommal,115ezerből élünk.Igaz szűkösen, de megvagyunk.

Ahogy írod, hogy nem folyik le a kádból a víz,stb..ez mind trehányság,apád mint férfi,kéne tegyen ellene.

Persze,te is takaríthatsz,de igaz, nme vagy köteles mindenki után takarítani.

Anyád nővére meg költözzön el,nem is értem minek lakik veletek.Küldjétek albérletbe.

És amint 18 éves leszel, költözz el,de ne úgy élj,ahogy a szüleid.Példa legyen előtted,hogy hogy nem szabad!Különben tönkremész!És próbálj minél többet tanulni,hogy jobb életed legyen!

Kitartás!!!

2013. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!