Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Probaltatok mar omngyilkosok...

Probaltatok mar omngyilkosok lenni?

Figyelt kérdés

En mar probaltam 3-szor!

Bevettem gyogyszereket.

Majdnem meghaltam!


2013. jan. 30. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
de miért?
2013. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is ketszer probalkoztam csak gyogyszerekkel de nem sikerult.
2013. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Aki meg akar halni,annak elsőre sikerül.Az ilyen szerencsétlenek,csak figyelemre vágynak,vagy érzelmileg zsarolni akarnak valakit.Minden esetre sokba kerülnek a tisztes adófizetőknek.
2013. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, tévedsz. Van, akinek harmadszorra sikerült.
2013. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még nem, de most hogy megjött a 50ezer ftos eon elszámolás, mellé a 45ezer ftos távhő, eléggé elgondolkodtam rajta.
2013. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Debrecen?


Amúgy még tiniként voltak ilyen kis fellángolásaim, hogy jobb lenne meghalni, meg ilyenek, de szerintem sose gondoltam komolyan.

2013. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Aki öngyilkos akar lenni az már halott .. ez megcsak hiszti.
2013. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan volt, amikor depressziós voltam, hogy miközben az ablakon bambultam kifelé, hirtelen tök jó és reális megoldásnak tűnt, hogy lépjek ki rajta.

De amikor rádöbbentem, hogy tényleg képes lennék megtenni, elrohantam orvoshoz, hogy segítsen és segített is.

2013. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Majdnem ... így csak rosszul lettél attól a marék C - vitamintól ?
2013. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam de elszúrtam mert előtte beittam két felest s utána szebbnek tűnt a világ. Persze mikor kijózanodtam rájöttem hogy mégsem szép a világ, de látva mennyit kell ezzel is vacakolni el is ment a kedvem ettől az egész öngyilkosság ügytől. Előbb utóbb úgyis meghalok akkor meg minek vacakolni vele? Egyszerűbb ha csak kivárom.
2013. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!