Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy apa megüti a gyerekét annyira, hogyha a lány másnap megérinti a fejét, fájni fog neki?

Figyelt kérdés

És, hogy majdnem egy laptoppal és egy lámpával rávert a lányra?

(Tegyük fel, hogy az a bizonyos apa legalább tíz évre el is hagyta a gyerekét, amit a lány nem bánt, mert nem nagyon gondolt rá, viszont miután hozzákerült pár hónapra rá ezt műveli vele az apja. Ez a második alkalom eddig. Először még bele is rúgott, másodszorra csak erősebben ütött. Másodszorra pedig megfenyegette, hogy lesz ennél rosszabb is. Mintha ez eddig nem lenne durva.)


2013. jan. 30. 01:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülj apukádtól.Nem tudod anyukádat megkérdni,hogy inkább vele lakj?Vagy átmenni nagyszülőkhöz?Sajnálom,de apukád elmebeteg.De nyugi,az enyém is az.És sajnálattal hallom,hogy pszichológus.Tényleg egy elkorcsosult világban élünk.Költözz el anyukádhoz,vagy nagyszülőkhöz,mert nem tesz jót neked,ha egy ilyen kőszívű,gonosz emberrel kell élned,mint a faterod.Bocs,de aki pszichológus létére ilyen kretén,hogy összeveri a saját lányát,aki védekezésképtelen,az nem normális.Lehet lepontozni,tudom,hogy sértő volt a válaszom,sőt,még bunkó is,de felháborító,amikor egy apa így viselkedik és nem értem,mit tudsz még szeretni benne?Az én apám annyit bántott engem,hogy egyszerűen megutáltam és szóba sem állok vele.Szerintem valamelyik családtagodnak mindenféleképpen tennie kell valamit,nehogy nagykorodban neked kelljen pszichológushoz járni egy ilyen balfácán miatt.
2013. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

# 18/21 vagyok


kedves kérdező. értem. tehát külföldön vagy. és hirtelen a klaviatúrád már nem pötyögi az ékezeteket, ugye??? éáőúűó kérdésnél még ment :S


"Itt kb. 9 ora elteres van. Ami Magyarorsyagon hajnal az nalam delutan, ugy kb. 17:00 vagz 18:00"


tegnap 19:07kor írtad, tehát akkor tegnap voltál fent hajnalban! a sok okos meg lepontoz csak mert tudok következtetni????


kiváncsi vagyok most meg erre mit fogsz kitalálni, kedves kérdező?

2013. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

# 21/22


Nem tudok sehova máshova menni, éppen ez a lényeg :/ Mert mindenki távol van, és nagyon sok pénzbe került anyának, hogy kivigyen, szóval előbb befejezem az osztályt, és talán utána jövök vissza... Amúgy meg tegnap beszéltünk, és most már egy kicsit jobban átlátom a dolgokat. :/ Őt verték gyermekkorában és úgy nevelték, mintha ez is egy jó gyermeknevelési módszer lenne, szóval szerintem megpróbálok neki segíteni egy csomó mindenben, mert ez szörnyű. Ráadásul, amikor elmondta, az sokkal rosszabb volt, amit vele csináltak, mint amit ő velem, és az alapján amit ő elmondott, és ahogy felnevelték, fogalma sincs róla, hogy ez rossz dolog... És nem is leszek dühös annyira, ha gorombán szólnak hozzám meg ilyesmik, mert hát... azzal akivel ilyesmi történik, aztán kell valami jónak is történnie, nem? Valahogy, finoman megértetni, hogy ez nem jó dolog, persze nem tudja, de talán majd egy nap rá fog jönni. :)


# 22/22


Ha neked 19:07kor írtam, akkor 10, 9 körül lehetett, ami nem hajnal. A suliban voltam, és a tanár megengedte azon az órán, hogy azt csináljunk, amit akarunk. Mindenki számítógépezett, de ott nem lehetett beállítani magyarra a billenytyűzetet, vagy csak én találtam. Gondoltam elég, ha annyit mondok, hogy nem tudtam beállítani, mert nem hittem, hogy ezzel is lesz valami problémád. Egyébként nem értem: minek kellene neked egyáltalán magyarázkodnom? Engem tényleg érdekelt mindenkinek a véleménye, de nem azért írtam ki a kérdést, hogy kioktassanak valami olyasmiről, ami nem is igaz rám. Soha nem szoktam éjszakázni, csak hétvégén, ráadásul a jegyeim is jók, kivéve egy tantárgyból, mert abban sok szöveg volt, és még mindig nem tudom tökéletesen azt a nyelvet. Ha bármi miatt rám szólnának, az nem a tanulás, vagy a sokáig fenn maradás miatt lenne. És, ha nem hiszel nekem akkor mért teszel fel kérdéseket? Ha lepontoznak az azért van, mert ezzel se apának nem segítesz - mivel a felét nem hiszed el annak, amit mondok - se nekem nem.

A többiektől pedig bocsánatot kérek. És köszönöm a tanácsotokat, sokat segített. ^^ Különben nem tudtam volna ilyen nyugodtan megbeszélni a dolgokat.


# 22/22, Nincs semmi kedvem veszekedni. Nem ismersz engem személyesen, és ha valakit nem ismersz nem jelenti azt, hogy rögtön hazudni fog. És azt sem tudhatod, hogy itt milyen sok szünet van egyébként, vagy hogy épp akkor írok-e. És mivel nem szeretnék ideges, vagy dühös lenni - bár azt hiszem már egy kicsit az vagyok -, ezért szeretnélek megkérni arra, hogyha nem hiszel nekem abból, amit elmondtam, akkor ne írj ide.

És még egyszer köszönök mindent a többieknek! :)

2013. febr. 1. 03:21
 24/31 anonim ***** válasza:

azt mondtad 9 óra eltérés van...


"Ha neked 19:07kor írtam, akkor 10, 9 körül lehetett,,


ez meg így több mint 12 óra különbség :s



hát szépen elvagy a magad fantáziavilágában nem mondom :s ugyanilyen határozottsággal hazudsz édesapád szemébe is ??? sürgőssen keresd fel az iskolapszihologust mert ez így nagyon nincs rendjén amit művelsz!!!!!!

2013. febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

még annyit hozzátennék hogy én görögországból írok, magyarországon vett laptoppal. itt egy óra a különbség. tehát ha magyarországon 7 akkor itt 8 óra van. nincs olyan hogy 8 óra körül meg 7 óra körül. pontosan 1 kerek órával számolunk itt többet. ugyanakkor egy nagyon fontos infót hozzátennék mi egyébből látszik hogy hazudsz kedvesem. annak ellenére hogy én itt vagyok, az oldal nekem is a magyar idő szerint írja ki az időpontokat amikor bárki más ír vagy éppen én szólok hozzá bármihez. tehát ugyanúgy látom az oldalt mint bárki más magyarországon. az hogy te ugy csinálsz mintha a külföldön tartózkodásod miatt neked más időpontot írna ("Ha neked 19:07kor írtam") a hozzászólásomban vagy éppen a tiedben, egy merő nagy hazugság!


elhiszem hogy borzalmasan dühít téged az hogy átlátok rajtad még ilyen messziről is. de talán ahelyett hogy itt hazudozol össze vissza nem ártana inkább a sulival foglalkoznod és felkeresni egy jó pszihologust hogy kezelni tudjad a dühkitöréseidet ( És mivel nem szeretnék ideges, vagy dühös lenni - bár azt hiszem már egy kicsit az vagyok ) ha éppen nem sikerül hazudnod és a kényszeres hazudozásaidat. tudod, ellehetsz nyugodtan a kis világodban és váltig állíthatod hogy te külföldön vagy egy borzalmas apával, de ezzel nem sokra mész. mit teszel? amikor az édesapád lekever neked egy atyai pofont mert visszaordítasz, hazudsz és esetleg nem is tanulsz jól, majd visszaordítod neki hogy itt a gyik-on mindenki neked adott igazat? és mit érsz el vele? semmit, a megérdemelt pofonjaidat ígyis meg fogod kapni. inkább a tanulással foglalkozz és azzal hogy jó gyerek légy, közben mint azt már többször említettem, keresd fel az iskola pszihologust! és írhatod nekem hogy nem ismerlek miért írok ilyeneket, ha majd idősebb leszel és TANULTABB visszagondolva majd rá fogsz jönni hogy az ember nagyon sok mindenbe beleláthat amibe mások nem. tudod kedvesem, egy jó pszihológus anélkül képes rájönni a valódi problémádra hogy esetleg különösebben beszélnél neki róla. sőt olyan kérdésekkel "árultatja" el veled a dolgaidat amiről még csak nem is gondolnád hogy a témához kapcsolódik. minden válaszodba tökéletesen belelát és ha ez nem elég akkor még a testbeszédedet, a mimikádat és a verbális jeleidet is figyeli. ha nem is pontosan így de te ezt tökéletesen tudod, ezért is nem akarsz elmenni egy pszihologushoz, mert ott tudod hogy már nem tudnál bemagyarázni semmilyen hazugságot, és neked pedig ahelyett hogy a dolgokon változtass, sokkal nagyobb igényed van csupán arra hogy minél többen neked adjanak igazat mintegy visszaigazolást ezzel hogy "igen, jól teszed amit teszel, csináld csak így tovább!" ha kell az igazságot is ferdíted, vagy még nagyobb hazudgságokba merülsz de lényeg hogy neked legyen igazad!


én nagyon sajnálom ha mindezért nem vagyok szimpatikus neked, bár hogy őszinte legyek nem is a barátkozás a célom, arra ott a facebook, hanem az hogy ne rontsd el az életedet. hidd el nem az a szemét aki nem hagyja hogy ellkallódj és azok közé kerülj akik nap mint nap épp hogy megélnek, vagy ne adj isten munkát sem találnak mert nincsen végzettségük semmilyen. csak egy percre ülj le kérlek és gondold el hogy most ahogyan viselkedsz mit is fogsz elérni a jövőben. sajnos semmit. nem lesznek igazi kapcsolataid sem, sem barátság sem párkapcsolat, mert a jó emberek a hazugságaid miatt mind el fognak fordulni tőled. és maradnak majd körülötted az olyanok mint te, akik hazudnak, ne adj isten kihasználnak, megbántanak majd. ezen gondolkozz el.

2013. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Csakhogy en nem Gorogorszagban vagzok, hanem amerikaban.

Es amikor ezt irtam: "Ha neked 19:07kor írtam, akkor 10, 9 körül lehetett" Az nem hazugsag. 19-bol vonj ki 9-et ;s nalam tiz lesz. Ti elorebb vagytok idoben, mint mi. Es nem szoktam nezni ki mikor ir nekem, mert szerintem teljesen mindegy. Az o dolguk, hogy hanyorakkor akarnak irni nekem. A jegyeim pedig mar mondtam, hogy jok, majdhogy nem kituno vagyok. A batagsagrol meg legszives ne oktass ki, mert en meg soha nem hazudtam a barataimnak. Nem is szeretek, mert nem hiszem, hogy a jo dolog lenne.

2013. febr. 1. 18:43
 27/31 A kérdező kommentje:
Es nem akarok semmit sem visszaorditani neki, hogy itt ki ert egyet velem, vagy sem. Azert irtam ki a kerdest, hogy tudjam ez masoknal, hogy van, vagy mit tudok ellene tenni. Semmi szukseg nincs arra, hogy csakhogy igazat adjak nekem, kiirjak egy kerdest. Nem is mondtam el senkinek, hogy egyaltalan felszoktam tenni itt kerdeseket. En azt mondom el apanak, ahogy erzem magam ezzel kapcsolatban, nem pedig, hogy masok egyerertettek-e velem. Nekem csak a tudat kellett, hogy masok is igy ereznek-e ezzel kapcsolatban vagy sem. Es, ha tanacsot is tudtak adni, az csak meg jobb, es azokat megprobalom megfogadni.
2013. febr. 1. 18:51
 28/31 anonim ***** válasza:

úristen te össze vissza beszélsz!


"Itt kb. 9 ora elteres van. Ami Magyarorsyagon hajnal az nalam delutan, ugy kb. 17:00 vagz 18:00"


hajnal négy öt órakor voltál fent simán vissza lehet nézni. ezt akkor merre fele számoljam? hogy kijöjjön az a 9 óra?

2013. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
le tudnád írni hogy amerikában pontosan hol vagy?
2013. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

California.

Es lehetetlen, hogy hajnalban fent lettem volna, mert negy-ot orakkot felkelni sem birok, nemhogy a gep elott lenni. Beszelgetni valakivel, pedig vegkepp nem.

2013. febr. 1. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!