Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosan 10 partner után...

Átlagosan 10 partner után találjuk meg az ideálisat?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a nők átlagosan a tizedik szexuális partnerükkel élik le az életüket, illetve köteleződnek el végleg. Ezt nem tartjátok soknak?

Szerintem sok, természetesen a férfiakra nézve is, mielőtt nemi kérdés lenne belőle.


2013. jan. 28. 13:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%
Egy közül egyet választani nem nagy teljesítmény. (viszonyítási alap?) Egyébként nem minden fekete-fehér, sőt semmi se. Tudod van átmenet az első az igazi és a fűvel-fával között, de úgyse érted.
2013. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%

"vajon mennyi szexuális tapasztalata lehet annak, aki egy-két partnerrel csinálta egész életében?..."

Jól mondod: 0

2013. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
69%

Ide csak vidéki pattanásos fotelhuszárok posztolnak, hogy mindenki szerint sok a 10? Semmi gond ezzel, a legtöbb nem kriptaszökevény lány ennyin túljut úgy 20-22 éves korára, kiélvezik az életet meg a diáklétet.


Azzal sincs, ha 16 évesen összejönnek életük szerelmével, meg azzal se, ha 10 helyett 20-nál tartanának. Nem a partnerek számától lesz valaki k urva, ezt csak a prűd és tapasztalatlan emberek gondolják.

2013. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de a kérdés nem volt korhoz kötve.

Egy 20 évesnek nyilván sok a 10 partner, de egy 40-45 éves nőnek vagy férfinek erősen kétlem, hogy ez egy magas szám lenne.


Egyébként meg ha minden évben van egy fél éves kapcsolata 20-30 éves kora között, akkor ott is van a szám 10-nél és nem hinném, hogy ribanc az, aki normális kapcsolatban él szexuális életet.

2013. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez egy átlag, ebben ugyanúgy benne van az is, aki hozzáment az első fiújához a középiskolából, mint az, aki negyvenéves koráig nem találta meg a neki valót, és évente volt 2-3 kapcsolata mondjuk 16 éves korától kezdve, ami ugye bőven több, mint tíz.

Egyébként egyáltalán nem találom soknak a tíz partnert, nem lehet mindenki olyan szerencsés, hogy rögtön azzal találkozik, aki illik is hozzá. Na meg az emberek is változnak, lehet, hogy valakivel jól kijött 17-18 évesen, aztán már nem, mert más irányba változott a személyisége, új partnere lett, és így tovább, nincs abban semmi ritka, ha valaki akár 30 éves koráig keresgél.

2013. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%

Volt 2-3 hosszú kapcsolat, pár amit hosszúra szerettem volna, de dobtak, volt akit én dobtam, és volt pár kaland...igen, megvan a 10 ezeket együtt véve és 25. életévem töltöm idén és férjhez megyek.

Minden jó, köszönöm! :)


24N

2013. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

mikor megláttam ezt a kérdést, elmosolyodtam :) a párom pont a 10. partnerem. :)

voltak komolyak, és kevésbé komolyak. nem tartom magam ribkónak, nem kiélt utcasarki külsőm van, nem is viselkedem úgy. így alakult az élet, a párom tudja, h mi a szitu, nem gondolt rólam emiatt rosszat soha.


ez mindenkinél egyéni dolog. sok függ a neveltetéstől, a környezettől, és a szerencsétől is. nem is bánom, h így alakult. ha együtt maradok pl az 5.kel, mert a jó erkölcs így diktálja, akkor most egy középszerű, unalmas sráccal tengődnék. ellenben most van egy fantasztikus ember mellettem, akire rábízhatom az életemet is, nem hűtlenkedünk, megbecsüljük egymást, és látom a közös jövő értelmét.


kívánom, h mindenki találja meg a hozzáillő párt, legyen az az első vagy akár a 20. partnere :)

2013. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

szerencse kérdése.


nem ribancozom le, akinek tovább kell keresgélnie, na de azért álljon már meg a menet, és ne nevezzük pattanásos kriptaszökevénynek azt sem, akinek szerencséje volt és fiatalon megtalálta élete párját!!

az meg egyenesen röhej, hogy "juj vajon mennyi tapasztalata lehet annak aki csak egy emberrel volt? -hát 0, hehehe" na és? ez egy negatívum, hogy nulla? ha valaki elvárja, hogy mások ne nézzenek rá ferde szemmel az életmódja miatt akkor az a minimum, hogy ő sem nézi ki azokat akik meg fiatalon elköteleződnek. karma. ha szívesen osztod az olyan jelzőket mint hogy "kriptaszökevény", akkor ne lepődj meg ha cserébe "ribanc"ot kapsz

2013. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!