Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosan 10 partner után...

Átlagosan 10 partner után találjuk meg az ideálisat?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a nők átlagosan a tizedik szexuális partnerükkel élik le az életüket, illetve köteleződnek el végleg. Ezt nem tartjátok soknak?

Szerintem sok, természetesen a férfiakra nézve is, mielőtt nemi kérdés lenne belőle.


2013. jan. 28. 13:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok a 10. Az én környezetemben élő nők, maximum a 3. szexuális partnerig jutottak és már férjhez is mentek. De például én, az 1. férfihoz mentem feleségül.....szóval,mint minden általánosítás ez is marhaság.
2013. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy 20 évesnek sok lenne a 10 partner, de egy 40 évesnek már egyáltalán nem. Még akár több is lenne, ha úgy nézzük, hogy 16 éves korától csak 1 éves kapcsolatai voltak, akkor 40-ig már kijön 24 partner is.

Az ideális partner megtalálása pedig nincs korhoz kötve. Én 18 évesen találtam meg és a párom a 3. kapcsolatom.

2013. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%

Húú de álszent itt mindenki. 10 az miért lenne sok? Persze, ha elsőre tökéletes minden, akkor az szerencse. De én ilyet nem ismerek.


Van egy barátnőm, aki arra büszke, hogy akivel lefeküdt, az őt el is vette. Most tart a 7. házasságánál és még csak 42 éves, úgyhogy lesz ez még több is...


Meg aki mondjuk évente egyszer próbálkozik társat találni, de az az egy nem jön össze, ettől befordul és egy évig dunsztosüvegbe zárja magát, majd tavasszal újra belevág, majd újra nem jön össze etc.... az 10 év alatt simán összeszedi a 10 partnert, miközben nem mondható ribancnak, hiszen a szexuális élete valójában nulla...

2013. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
27%
Álszentek vagytok. Ja, nem is, kis hazánkban jellemző, hogy első-másodikkal maradnak örökre, mer' legalább van valaki ,jobb úccse gyün.
2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint 10 pasas után találtam meg azt, akivel nem csak a szex érdekel, hanem az életem leélném mellette. Most lesz az esküvőnk és évek óta szeretem, hűen és mélyen,mint még soha senkit. Nem a korábbi szexuális tapasztalatok száma számít. Hanem az, hogy mikor találod meg azt, akivel a lelketek hasonlít. Én most találtam meg. Nem bánom a múltam, soha az életben nem fog kísérteni a kérdés, hogy "milyen lenne...", mert tudom, milyen lenne, és tudom, mit kockáztatok érte. Nálam hűségesebb társat keresve sem találhatna! N28
2013. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem sok a tíz. 38 évesen 5 éve vagyok férjnél, a férjem a negyedik komolyabb kapcsolatomból jött, de nem csak négy pasival voltam együtt.

De a kérdező szerint átlagosan 10 után találjuk meg a partnerünket. Ezt nehezen hiszem, mert az átlag magyar ennél sokkal visszafogottabb szexuálisan.

2013. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%
Álszent? Mert képes vagyok jól választani és nem végig menni a fél országon, hogy na vajh ő lesz a szuper tökély? Ne röhögtess már...
2013. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a kilencedik partneremhez mentem feleségül 28 évesen, (az előtte lévő nyolcból kettő komolytalan futó kis kaland volt) vele éltem 12 évig. Aztán elváltunk, majd két év múlva jött a tizedik partnerem, a mindent elsöprő szerelem, aki az igazi társam lett, és nagyon boldog vagyok vele a mai napig.
2013. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a 10. partneremmel vagyok együtt. Nem hiszem, hogy sok lenne. Volt benne hosszabb és rövidebb kapcsolat, volt egyéjszakás is.

Nem tudom még, hogy vele akarom-e leélni az életem, de nem bánom, hogy ennyi partnerem volt. Minden ember egy kicsit más, rengeteget tanultam az idők során. Olyan dolgokat is, amikről az első néhány partnerem mellett még csak nem is álmodtam!


Nem hinném, hogy emiatt ne tudnék megállni. A szexet a helyén kezelem: fontos, de nem kizárólagos. Túlélem, ha nem lesz több partnerem, túlélem ha netán a férjem, akit szeretek, lebénul és életem végéig nem szexelhetek vele. Nem érzem, hogy egy szexmániás őrült lennék :)

2013. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
vajon mennyi szexuális tapasztalata lehet annak, aki egy-két partnerrel csinálta egész életében?...
2013. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!