Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Segitene valaki? Többi lent

SOS. Segitene valaki? Többi lent

Figyelt kérdés

Hát a helyzet a következő:

-2011-ben kaptam anyukámektól egy ilyen telefont: lg kp 502

-és 2011-ben elopták az iskolában...sajna... bent hagytam az osztályban a padomon... és hát sajna elopták amig nemvoltam bent az osztályban... kerestem, meg minden de nem kaptam...stb.

-és úgy alakult a helyzet,hogy 2013.1.30-án megkaptam volna a következő telefonom,de sajna elcsesztem anyum bizalmát mivel,hogy lebeszéltem a perceit (azokat a perceit amivel hivhat vodafont..stb. mivel,hogy orange-os)és még + ba is kell fizzetnie...:(

-asztmondta amig nemleszek elég megbiszható,hogy meg is tudjam vigyázni a telefont amit kapok... meg nem beszélem le a perceimet és nem csinálok pluszba fizetni valót addig nem kapok.És 2013.1.30-án megy.hogy fizese ki a telefon számlát.Hogyan vegyem rá,hogyan érhetnám el hogy bizon bennem és vegyen nekem egy telefont?


2013. jan. 27. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is ess neki és gyakorold a nyelvtant és fogalmazást, mert mindkettő kritikán aluli. Gondolom, az osztályzataid ehhez igazodnak. Amikor odaállsz majd anyud elé az első ötös osztályzattal, biztosan kézen fog és megveszi az áhított telefont.
2013. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem sehogy. Majd ha elég nagy leszel, és szükséged lesz telefonra,akkor elmész dolgozni, és veszel egyet. És majd nem csacsogsz rajta feleslegesen, hogy más meg fizessen helyetted.
2013. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Házimunka,mindenbe segíts neki amiben csak lehet,jól tanulj a suliban,javítsd a rossz jegyeidet!

én sütnék neki valami finomat mire hazaér a munkából!

meg kérj többször bocsánatot a lebeszélt perceiért+add neki oda a zsebpénzed hogy ki tudja fizetni amit te elcsesztél a telefonján!

így talán megenyhül!

2013. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, jól teszi, hogy nem bízik benned! Ő keresi a pénzt, te meg elhagyod a telefont, számlát csinálsz neki. Én meghúznám magam a helyedben és örülnék, ha kapnék egy 10 ezer ft.-os nyomógombos készüléket. Ha úgyis elhagyod a telefonjaidat, minek egy drágább, okostelefon? A célnak az is megfelel.
2013. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán mi adjuk össze neked a rávalót, mi? :(


Tanulj meg helyesen írni, tanulj, dolgozz, igyekezz, figyelj a dolgaidra, és ne játszd el az anyád bizalmát!

2013. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkaptam a telefonomat... nagyon tetszik...Alchate One Touch 918-as a telóm... és nehezen de viszanyertem anyum bizalmát... és köszi mindenkinek a komenteket
2013. febr. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!