Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le hogy ne írogasson?

Hogy rázzam le hogy ne írogasson?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársam néha elkezd nekem írogatni. Jóban voltunk, ő barátnőjének tekintett de én csak elvoltam vele. Kicsit flúgosnak gondolom :D Mármint olyan gyerekes dolgai vannak, nem szeret viccelődni, úgy beszél mint egy kislány, "Anyuci kicsi lányának" hívja magát meg ilyenek. És sokszor volt hogy hívogatott telefonon. Néha felvettem neki, de egy ideje nem. Most meg facebookon írogat, hogy mi van velem régen beszéltünk, nagyon eltűntem stb. Én nem akarok vele jóban lenni. Elgé annyi ha nem válaszolok vissza?
2013. jan. 26. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. ha tovább zaklat akkor meg tiltsd le. ennyi. a telot meg ezentul se vedd fel. vagy szimplán ird meg neki h kopjon le.
2013. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja és 22 éves, de mintha egy álomvilágban élne. Mint aki nem Földi...


Hát az lesz, nem válaszolok.

2013. jan. 26. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a volt osztálytársadnak vannak gyerekes dolgai, hanem neked is.

Remélem, hogy nem egy felnőtt írt ki ilyen kérdést!

Ha meg gyerek írta ezt, akkor miért meglepő, ha gyerekes az osztálytársad?:D

2013. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kérdésé alapján azt hittem, 14 évesek vagytok... 22 évesen már meg lehet mondani a másiknak, hogy ne írogasson, nem?
2013. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb az lenne, ha őszintén megírnád neki, hogy érzel. Írom ezt úgy, hogy a gimis legjobb barátnőm érettségi után egyik-napról a másikra nem keresett többé. Több évnek is el kellett telnie, mire ismerősök mondták meg, hogy ő már "nem akart velem barátkozni többé". Pedig azt hittem, több éves barátság után annyi van benne, hogy elém áll, vagy legalább egy levélben megírja, hogy mondjuk már nem ugyanaz az érdeklődési körünk, vagy ő lépni akar...
2013. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, töröld az ismerőseid közül, számtalan megoldás van. Vagy egyszerűen ne válaszolj neki és kész.
2013. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!