Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor felejtem már el az exemet?

Mikor felejtem már el az exemet?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőmmel már 3 éve szakítottunk, ő volt az első komoly barátnőm, na az a probléma h még mindig minden nap van valami amiről eszembe jut:S sokat is álmodok róla, fél éve vagyunk együtt a mostani barátnőmmel akit szeretek meg minden ( bár az előzőnél más volt, mert első volt? Mert sokat küzdöttem h az enyém legyen? V még gyerek voltam? . Nemtom ) na szóval mikor fog ez csillapodni, v nem is fog. Kicsit zavaró már :/ ja és az exemmel már sehogysem jönnék össze, de mégis felkavar ha eszembe jut.
2013. jan. 26. 15:46
 1/7 M. Camila válasza:
Személyes véleményem alapján, mindig benned le az exbarátnőd. Főleg, hogy az első volt, ami igen meghatározó szerintem az életben. A barátnőm 4 éve van együtt a pasijával és a mai napig nem tudta elfelejteni a volt barátját. Szerintem az elsőt, nem lehet csak úgy elfelejteni. Bár biztosan sokkal jobban enyhülni fog az érzés, hosszú évek múltán. De mindig benned lesz.
2013. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha a mostanit szeretnéd, hidd el, már ezer éve eszedbe se jutna.
2013. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

nekem az a véleményem 2., h nem szerettél igazán ha eszedbe se jut az ex.

nekem is volt egy akkora szerelmem h hiába a mostani sokszor eszembejut a régi,fontos része volt az életemnek. annyia különbség h nem iugy gondolsz rá mint régen nem ugy h dejolenne ujra,hiába a jelenlegi,hanem hogy mennyire jo volt, mennyire szép emlékek tartoznak hozzá de elmult ennyi volt de jo emlékezni. én imádom a jelenlegi páromat és nem cserélném el senkire. de egy igazi szerelem nem mulik el soha nyomtalanul.akkor se ha a jelenlegi is az. ha ez se jön össze valszeg ugyanugy gondolnék mindkettöre. teljesen normális.

2013. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3.!

Dehogynem szerettem; csak azóta van, akit még inkább és akivel boldog vagyok. :)

Csak az nosztalgiázik, akinek valami hiányzik a kapcsolatából.

2013. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. nekem semmi nem hiányzik a kapcsolatombol egyszerüen minden ember más és nyilvn az uj nem lesz oylan mint a régi. sokkal jobb lesz hisz már a tapasztalataid miatt többet vársz az ujtol. de attol még a régiben is szerettél sokmindent ö másképp mozgott beszélt nevetett tökmindegy. és hiába van ugyanez meg az ujban is de nála másképp.nekem még a jelentéktelenebb társaim is eszembejutnak néha. pedig rájuk aztán végképp nem vágyom.
2013. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ha 100%-ig szerelmes lennél a mostani barátnődbe, akkor nem pörögnél már az exeden. Az meg egy marhaság, hogy az idők végezetéig az exen szoktak pörögni az emberek. Aki képes lezárni és elengedni az érzést, azt nem fogja felkavarni se, ilyen egyszerű. Nyilván mint emléket nem fogja soha elfelejteni, ahogy a matekérettségit se felejti el az ember még 30 év múlva sem, de normális esetben ez nem fájdalmas. hanem egy semleges emlék a többi emlék közt. Szóval azt tanácsolom, hogy fogadd el, hogy a ti szerelmetek lejárt lemez, szép volt, kellemes volt, tanulságos volt, de be kell tenni az "emlékpakkba" a fejedben és pontot tenni a végére. És ha nem vagy igazán szerelmes a mostani barátnődbe, akkor szakítani, mert ez így baromira nem tisztességes. Az én exem is 2 évig rabolta az időmet, megfosztva engem több ígéretes lehetőségtől is, miközben nem is volt belém igazán szerelmes, úgyhogy ilyet senkinek sincs joga tenni senkivel.
2013. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én 10 éve mentem szét az első barátommal, azóta már férjnél vagyok, gyerekem van. Nem az, hogy nem jut eszembe, de még csak arra sem emlékszem, hogy tulajdonképpen miért is szakítottunk... Akkor kb. egy év volt kiheverni, de azóta nem vergődtem ezzel. Szerintem próbálj meg tudatosan a mostani barátnődre gondolni és róla álmodozni meg ilyenek...
2013. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!