Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz vot megkérni...

Szerintetek gáz vot megkérni az exemet?

Figyelt kérdés
1.5 hónapja szakítottunk,de én szeretnék feléje finoman közeledni ezért megkértem hogy emaiba küldjön át nekem egy két dogot.Hülye és elég átátszó indok?
2012. ápr. 17. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat,vot=volt
2012. ápr. 17. 21:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit kértél, mit küldjön át. Ha pl. sulis anyagot (ha dolgozol, akkor a munkához szükséges anyagokat), akkor nem átlátszó.
2012. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátod, hogy hogyan reagál rá.
2012. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
munkához,kü1fö1dön vagyok és ahhoz ke11 egy két infó ami anno még elkü1dött nekem csak nem ta1áltam meg,ami igaz is mert valóban nincs meg és tényleg szükségem van rá
2012. ápr. 17. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, hogy írtál neki ezzel kapcsolatban. A további közeledés nagyban függ attól, hogy miért szakítottatok, hogy váltatok el, mennyire van megsértve, mennyire vagytok/voltatok haragban, meg ilyenek.. De ha nem volt annyira durva szakítás, akkor szerintem simán érdeklődhetsz felőle, hogy mi újság vele, általános dolgokról beszélhettek, de szerintem ne hozd fel a régi dolgokat egyelőre.. Meglátod a reakcióját, ha rendes lesz, és elkezdtek beszélgetni (úgy értem többször is), akkor jöhet a következő lépés, akkor már látod hogy alakulnak a dolgok. Sok sikert :)
2012. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem átlátszó. De szerintem ilyen helyzetben az exek többsége szereti félre érteni, amúgy is a dolgot.

Szóval szerintem azt fogja gondolni, hogy közeledsz.

Ez azonban nem baj, mert így megadod Neki az esélyt, ha még esetleg akarna valamit.

Ha nem, az úgy is ki fog derülni.


Szerintem nem gáz.

2012. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
amíg nem pucér képeket kérsz tőle addig nincs para:)
2012. ápr. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha átlátszó, miért gáz? Nem szégyellni való, hogy te szereted még, és feldobod a lapot neki, hátha ő is...Max. nem, reagál. Az lenne gáz, ha nem mernél semmit tenni.
2012. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!