Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti békültök hamarabb vagy a...

Ti békültök hamarabb vagy a párotok?

Figyelt kérdés
Ki az "engedékenyebb", ki kezdeményezi a békülést?

2013. jan. 26. 11:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hát... a páromnak van esze, tehát ő veti fel előbb a békülés lehetőségét. De ha én belegázolok a lelkébe akkor kb 1,5-2 nap és már ott ölelgetem a párom, hogy ne haragudjon, mert nem bírom ki ha rosszban vagyunk, akkor sem ha miattam és ha szerintem megérdemelte.


De mivel ő ilyen higgadt és türelmes velem mit apa a hülye lányával azért nagyon nem szokott gond lenni.

2013. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagy dolog az,ha valaki képes beismerni,hogy hibázott.Nekem apám olyan,hogy soha nem ismeri be,mindenért a környezetét,azaz minket hibáztat.Szerencsére a párom ennek pont a szöges ellentéte.De valljuk be,ahhoz,hogy valaki beismerje,hogy elrontott valamit,kell egy kis intelligencia is,hogy felismerje,hogy miben hibázott és önzetlen szeretet.
2013. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki nálunk nehezebben nyel le a dolgokat.
2013. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

mostohaapám mindkét gyereke nevelését elrontotta, nem szerette őket, vagyis inkább nem tudta kimutatni, nem kért bocsánatot, ha megbántotta őket, nem volt hozzájuk kedves szava, nem érdekelte őt a gyerekek érzelmei. ennek megfelelően a gyerekei sem érdeklődnek iránta, nem keresik, nem tartanak vele szoros kapcsolatot.


persze a fater őket hibáztatja, ők a rosszak, a hálátlanok.

engem szerencsére nem nevelt, mert anyám nem hagyta.


mostmár hiába beszélnénk vele ezekről, változtatni nem lehet a múlton, illetve még így sem látná be.


anyámmal is néha bunkózik, de abba nem szólok bele. bár gyakran beszélgetünk ezekről, max tanácsot adok. jó látni, h anyám mostanában kezd megerősödni, és kiáll magáért. nekem ez ösztönösen megy, és olyan párt választottam, akivel szemben nem kell harcolnom.

2013. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nagyon szomorúan olvasom némelyik választ.. azért, mert férfi, azért nem mutatja ki az érzelmeit, azért nem tud bocsánatot kérni, nehogy a tekintélye csorbuljon??? És az, hogy be sem látja, ha téved..szomorú :-(
2013. jan. 27. 12:49
 16/19 anonim ***** válasza:
Viszont mindenhol azt olvasni,hogy "ismerősöm így,ismerősöm úgy!" csak kíváncsiságból kérdezem,hogy miért foglalkozol ennyit egy ismerősöd kapcsolatával,de nem tudsz rajta változtatni,javítani.......
2013. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
pont ezért kérdeztem, hogy lehet-e azért valamit is tenni, hogy belássa, ha hibázott. És igen, szeretnék neki segíteni, hacsak egy két jó tanáccsal is. De úgy látom, ha valaki ilyen kemény fejű, az is marad.
2013. jan. 27. 13:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell az ilyen "adok néhány tanácsot,az ismerősömnek",mert ha nem jól sül el,akkor meg majd te leszel a hibás,hogy minek szólsz bele,minek okoskodsz bele más párkapcsolatába....én próbáltam egyszer segíteni barátnőmnek,aztán mikor nem jött össze,én voltam a hibás,hogy "naa látod szakítottunk,olyan jó tanácsokat adtál!"azóta én nem foglalkozom más kapcsolatával....
2013. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem, beleszólni senki életébe nem akarok és nem is fogok. Inkább úgy mondom, hogy elfogadni segítenék neki, hogy ha már nem változik meg a férje. De nyilván "hozzászokott" már ehhez :-(
2013. jan. 27. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!