Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belekezdeni...

Érdemes lenne belekezdeni kapcsolatba egy férjes nővel, ha számomra nincs tétje?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelek egy nőt, aki idősebb nálam és van már családja. Nem tartom helyesnek én magam sem a megcsalást, de kezdek egyre jobban belegabalyodni a kapcsolatba és most van az a határ, amikor még épp vissza tudnék táncolni, de hajszál választ el attól is, hogy belesodródjam. Tudom, hogy neki nem lennék több egy afférnál, vagyis sosem hagyná el miattam a férjét, de valahogy nem érdekel. Nekem nincsenek kötöttségeim, csak érzéseim. Így megéri belemenni?
2013. jan. 25. 20:05
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
De sok a rosszindulatú ember...jézusom!!!! :(
2013. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!