Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belekezdeni...

Érdemes lenne belekezdeni kapcsolatba egy férjes nővel, ha számomra nincs tétje?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelek egy nőt, aki idősebb nálam és van már családja. Nem tartom helyesnek én magam sem a megcsalást, de kezdek egyre jobban belegabalyodni a kapcsolatba és most van az a határ, amikor még épp vissza tudnék táncolni, de hajszál választ el attól is, hogy belesodródjam. Tudom, hogy neki nem lennék több egy afférnál, vagyis sosem hagyná el miattam a férjét, de valahogy nem érdekel. Nekem nincsenek kötöttségeim, csak érzéseim. Így megéri belemenni?
2013. jan. 25. 20:05
1 2 3
 1/21 Nikinyuszi ***** válasza:
0%
Szia! Először is,mennyivel idősebb?
2013. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

Én is így kezdtem,majd elváltam.Vele élek és családot tervezünk.

Sok sikert.

2013. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem éri meg. Csak a harmadik leszel. várod, hogy mikor tud jönni. Nem lenne igazi kapcsolat: összebújós estékkel, kézen fogva sétálással. Elmaradnának a barátaid, nem lehet Rád számítani, nem tervezel programot, azt várod, mikor tud

indokot találni, hogy eljöhessen hozzád.

Ez nem társas kapcsolat. Ne érd be ennyivel.

2013. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
ha csak szexet akarsz, akkor igen. De így nem lesz barátnőd, akivel meg lehet valahol jelenni nyilvánosság előtt...
2013. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
9 év van köztünk, 22 éves vagyok. Nem szexet akarok, elsősorban vele lenni, mert nagyon értékes nő.
2013. jan. 25. 20:22
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Vicces, hogyha nő írná ki ezt a kérdést, hogy nős férfivel kezdene már mindenféle ribanc lenne :)

Egyébként meg hallgass a szívedre, de félő hogy még jobban beleszeretsz.

2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

6-os válaszadóval egyetértek. Ha neki jelenleg nem vagy több egy afférnál, attól Te még érzelmileg belemerülhetsz, hogy nehéz lesz kilábalnod, ha úgy dönt hogy vége. (Én inkább kiléptem egy ilyen kapcsolatból sok évvel ezelőtt, lehet gyáva vagyok, ezt vállalom.)

Ha a férj beleegyezése nélkül játszotok, akkor ez sorozatos hazudozást, bujkálást jelent - ami egy ideig akár még izgalmas is lehet, de aztán fárasztóvá válhat.

Hallgass a szívedre, de gondold végig előtte, Te mit akarsz hosszabb távon ettől a kapcsolattól?

2013. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Tuzzel jatszol megegsz Ferjes asszony tabu majd egyszer valaki a te feleseged szereti el.Az elet mindent visszad amit sdsz neki ezt ne felejsd .Utasosd vissza ot eloszor valjon el aztan kezdjen ki feled
2013. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Nikinyuszi ***** válasza:
16%
Szerintem nincs ezzel semmi gond....sodródj:)) Azt tedd,ami Neked jó....sex...bármi...de ne engedd túl közel a szívedhez,hogy majd ha bármi lesz...ne fájjon...
2013. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy a legtöbb nőnek az, hogy valaki foglalkozik vele ne adj isten még szexel is, sokkal többet jelent, mint ahogy azt a férfiak gondolják. Ha a férje hanyagolja, de te meg foglalkozol vele, egy idő után könnyen lehet, hogy miattad elválik és a nyakadon marad, szóval én a helyedben inkább hagynám...
2013. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!