Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok már elég jó...

Miért nem vagyok már elég jó neki?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban vagyok egy lánnyal, mert mindketten karrieristák vagyunk, ráadásul ugyanazon a területen. Ez amolyan barátság extrákkal kapcsolat, tehát nagyon jól elvagyunk, elmegyünk együtt helyekre, dumálunk stb, csak nincs kötöttség. Már nem akar velem lenni egy ideje, de nem tudja megmondani, hogy miért. Nem értem, mi a baja velem, mikor már 1 éve így vagyunk és mindig nagyon élvezte a dolgokat. Tudom, hogy hülyén hangzik, de nem akarom elveszíteni, mert nagyon jól érzem magam vele! Mit tegyek?

21/F


2013. jan. 25. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy beleszeretett valakibe? Lehet csak nem meri megmondani neked.. Az is lehet, hogy szimplán megunt.. Ezek a kapcsolatok a testiségről szólnak, mikor elkezdtél többet érezni akkor kellett volna kilépned.. Ha most elkezdesz úgymond rátelepedni, erősködsz, akkor csak még inkább eltávolodik tőled.. Ezek a kapcsolatok erről szólnak. Meg kell próbálnod tovább lépni.. Ui: 21 évesen már ilyen biztosan kimered jelenteni, hogy karrierista vagy? Mégis miféle karriered van 21 évesen?
2013. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felfelé ívelő, szerencsére!:) Nem zúgtam bele, csak szeretem ezt a dolgot, amiben élünk, mindkettőnknek jó volt.
2013. jan. 25. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. én is ebben voltam tavaly előtt októbertől januárig. akkor a csaj mondta, hogy nem akar megbántani, de most már nem akarja, reméli nem érzem, hogy kihasznált. :) és most vagy két hónapja jelentkezett újra. ;O) de én is valami furát éreztem, de nem szerelmet, csak fura volt, hogy egy nőnek is lehet így csak ennyi az egész. a kényelmet félted te is lásd be, meg a megszokás amúgy. vagy amit írtak, hogy beleszerettél.
2013. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is a megszokás, csak nem tudom, mikor találok legközelebb ilyen nőt. Régebben is volt ilyen kapcsolatom, de akkor nem éreztem ilyen kötődést, kiköltözött a lány külföldre, én meg mondtam, hogy hát oké, ennyi volt. Most viszont egyre rosszabbul viselem, hogy már nem mindig akar találkozni, a barátsága is hiányzik.
2013. jan. 25. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jobb lett volna vagy barátnak hagyni, mert így meg nekem cumi van. Lehet, már komolyat akarna keresni, és amúgy tudjuk, hogy szerető mellett nem lehet. mert vagy veled szemben, vagy azzal akivel alakulna valami nem egyenes dolog, hogy kettyint mással, de ismerkedik valakivel. vagy csak simán nincs most szüksége szeretőre. Egy ember nem egyfolytában aktív szexuálisan,
2013. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer azért szakítottam meg egy ilyen félkapcsolatot, mert kezdtem beleszeretni a srácba és annak nem lett volna értelme.

Mondjuk a fenti válaszok reálisabbnak tűnnek.

2013. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!