Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapon belül összeköltözü...

Pár hónapon belül összeköltözünk a párommal?

Figyelt kérdés
..eddig én külön éltem szüleim lakásába egyedül, illetve pár hónapja már kettesben a párommal. Az én szüleim nem túl gyakran látogattak 3 év alatt 2-3 szor, akkor is valamit segítettek, vagy hoztak nekem. Én járok gyakrabban hozzájuk, szinte hetente. Most viszont költözünk egy másik városba a párom lakásába, már most félek az anyósjelölt gyakori látogatásaitól. Párom 3 hetet dolgozik, 1 hetet van otthon. Nálatok ez hogy van? Mikor jön az anyós jelölt? Bejelntkezik? Vagy csak amikor a párotok is otthon van? L/22
2013. jan. 25. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A probléma, hogy még ott sem vagy de már ellenségeskedve fogadod anyósodat. innetöl el van döntve számodra az anyós-meny kapcsolat egy életre rossz lesz.


Azt azért tegyük hozzá hogy te költözöl oda a párodhoz. ha párod anyja (aki még távolról sem az anyósod és ha utálkozni fogsz vele akkor soha az sem lesz) eddig korlátlanul feljárt akkor most is elöfordulhat. Ezt csak parodnak van joga kontrolalni, te pedig csak párodnak mondhatod.

2013. jan. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid nem zavartak, akkor párod anyja miért zavarna? Főleg, úgy, hogy nem is ismered.

Azt meg nevetségesnek tartom, hogy előre bejelentkezzen.

2013. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Nem világos, hogy konkrétan va-e valami kifogásod az anyós ellen, csak csak a "kötelezö" anyósútálat.

2. Ha most költöztök össze, akkor a legokosabb lenne ELÖSZÖR a barártoddal megbeszélni, hogy NEKI mi a véleménye az anyjával való kapcsolatról.

3. Javaslatom az lenne - mindentöl függetlenül, hogy se az anyós, se a te szüleid ne állaithassanak be csak úgy "éppen erre jártam" alapon, elötte legalább is telefonon jelnetkezzen be, hogy nektek megfelel-e az idöpont.

4. Az anyóssal (meg a te szüleiddel is) tisztázni kell, hogy KETTÖTÖK lakásába csak akkor jöhetnek, ha nektek is jó, ezen kivül nem a naponta 5-szöri látogatás a normális.

2013. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kezdetektől fogva bejelentkeznek anyósék,ez volt a kérésünk.

Anyuék bármikor jönnek nekik nem kell.

Anyósékat tiszta ház fogadja és ha időm van sütit sütök,leülök velük beszélgetni.

Anyuéknak nem számit hogy rend van-e vagy nincs,ők sűrűbben is jönnek,hisz itt laknak 5percnyire.

2013. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A ti életetek, csak kettőtöknek lehet kulcsa a lakáshoz. Nem tartom egészségesnek, ha az anyós csak úgy megjelenne. Ha van rá oka (de mondjuk mi oka lehetne?), akkor jelentkezzen be. Ha nem így van és az élettársad ezt nem tudja megoldani, nem költöznék vele össze. Gondolom, az élettársaddal akarsz lenni, nem a családjával.
2013. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" Kezdetektől fogva bejelentkeznek anyósék,ez volt a kérésünk.

Anyuék bármikor jönnek nekik nem kell." Miért ez a megkülönböztetés?

2013. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Missi_Key ***** válasza:
ha tényleg gyakran jár fel, ne menj bele az odaköltözésbe, maradjatok nálatok, vagy egy vadiúj házba menjetek...én tudom milyen ha a nyakadra járnak, hidd el, nem akarod te azt....
2013. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyosom olyan 20 km-re laknak tolunk másik faluban. Akkor jon, amikor gondol egyet. Nem jelentkezik be. Altalában mindég van otthon valaki. Most, hogy már gyermekunk van, heti 1-2 alkalommal nálunk van.

Anyukám pár házra lakik odébb, most az unoka miatt minden nap jon (nyárom mi vagyunk ott minden nap). Mikor még nem volt gyerek vagy 2 havonta jott át egyszer, mert nekem munkábol jovet utba esik anyukám és minden nap bementem vagy még át is mentem hozzá.

2013. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Rászóltam, megérkezett anyósom :)

2013. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:-) Ismerem a párom anyukáját, egy utcában nőttünk fel a párommal... Megbeszéltem vele a dolgot, ö is úgy szeretné ha előre "bejelentkeznek" az én szüleim és az ö szülei is :-)) 1 hónap és költözünk, azért van bennem egy egészséges félelemérzet... köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!