Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak h leszaljon rollam?

Mit csinaljak h leszaljon rollam?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek h 1 batse vetsek de o mindig csak a rosszat latjak bennem. Pedig en rendesen tanulok, idonkent segitek a hazimunkaban is. Megis az anyam azt vagja a fejemhez h en mindig mindent elrontok. Pedig NEM!!! Mit csinaljak h beken hadjon?

(Direkt irtam ekezet nelkul)

15/L


2013. jan. 24. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
mondjuk esetleg járjál normálisan suliba, mert bár az ékezet hiánya látványilag csökkent a helyesírási hibádon de az hogy a HAGYJON szót leírod HADJON-nak magasan az iskolázatlanságodról árulkodik.
2013. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
"batse vetsek"-ez mi a fenét jelent?
2013. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
1 hibát se vétsek
2013. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Bakker, tényleg. Köszi!
2013. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, nem tudok mit írni, kiégett a szemem...
2013. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mantis religiosa ***** válasza:
93%

Minden gyereket az azonos nemű szülője szokott cseszegetni, az ellentétes kevésbé, legalábbis ezt figyeltem meg. Én például a mai napig nem tudok teljes mértékben megfelelni édesapámnak. Mostanában már annyira nem is akarok. És te sem fogsz tudni megfelelni neki annyira, hogy elégedetlen legyen. Ha elég idős leszel, majd elköltözhetsz, sajnos addig el kell viselni ezt!


Keress egy jó könyvet, olvass sokat, bennem is ezek tartották a lelket, mikor ki akartam zárni a világot. A sok olvasás amúgy jótékony hatással van a helyesírásra, és a szép kifejező beszéd megtanulására is.

2013. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Na, akkor magyarul:

Mindent megteszek, hogy 1 hibát se vétsek, de ő mindig csak a rosszat látja bennem. Pedig én rendesen tanulok, időnként segítek a házimunkában is. Mégis az anyám azt vágja a fejemhez, hogy én mindig mindent elrontok. Pedig NEM!!! Mit csináljak h békén hagyjon?

(Direkt irtam ekezet nelkul)

15/L

2013. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!