Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam és még mindig...

Szerető voltam és még mindig mocskosnak érzem magam, volt már így más is?

Figyelt kérdés

Az első barátom csúnyán átvert, felesége (terhes) és gyereke volt mellettem. (Illetve én voltam mellettük, de nem tudtam róla.) Három hónapnak kellett eltelni, mire összeállt a kép. Már évek teltek el, de még mindig mocskosnak érzem magam. Sokszor eszembe jut, hogy szegény asszony kinézett az ablakon terhesen, mellette a kisfiával és azt kellett látni, hogy a férje velem sétál kézen fogva. A férj még csak arra sem vette a fáradságot, hogy ilyenekre figyeljen. Nekem is a szomszédai szóltak, hogy egy nős emberrel vagyok és szégyeneljem magam. Amint megtudtam azonnal szakítottam, de mégis...

Nagyon bánt a dolog. (Most megint eszembe jutott, egy anyának a kérdését olvastam, akit egy gimisért hagytak el.)



2013. jan. 19. 23:58
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
A kommentek hangvétele alapján úgy vélem csak hölgyek szólaltak meg a témában eddig. Ha egy férfi ilyet tesz úgy mond még fiatalon az nála egy kapuzárási pánik, ezért viselkedett így, ami röviden azt jelenti elhamarkodott döntést hozott, meg persze gondolom elfelejtett anno Gumit húzni, jött a baj, menekülni nem tudott, de hát valamit csak csinálni kell, de nem ez lett volna a legjobb megoldás, mert sajnos egy olyan embert talált meg akit ezzel nem csak, hogy megbántott, de egy kis időre tacsra is vágott, mert ti hölgyek egy-egy jól időzített bókkal (persze egy számotokra vonzó férfi) le lehet venni a lábukról ez még nem a cél, de már érzitek, hogy figyelnek rátok, ezért kell várni húzni és incselkedni a férfiakkal, mert aki ilyet csinál az nem fog sokáig kínlódni mert keresni fog mást. És NEKED semmi szégyellni valód nincsen, csak egy pici problémád volt, hogy Naiv voltál, de ebből tanultál, és érdemes mindig a másik körmére nézni még mielőtt bármi megtörténne, bizalmat ki kell érdemelni és ezt olcsó emberektől nem tudod megkapni, légy erős ez előnyödre válik, mert ezzel óvatosabb lettél. Kívánok számodra egy tökéletes párt :)
2013. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

Tudod előző, az élet nem fekete vagy fehér. Manapság igen gyakori (teszem hozzá, sajnos) hogy egy pár pont a terhesség alatt, a terhességgel kapcsolatos dolog miatt megy szét. Ilyenkor viszont a nő többnyire kiszolgáltatott, tehát a férfi lelkiismeretére hallgatva úgy dönt, hogy addig nem küldi el, amíg szül meg GYES-en van, hiába tisztázták már egymással a kapcsolatuk nem folytatható voltát.

És akkor értesül róla, hogy ő voltaképp egy szemétláda, mert úgy néz kapcsolat után, hogy még a terhes feleségével él, és szegény terhes felesége.... De persze ha elküldené a terhes feleségét, akkor is ő lenne a szemétláda, mert miféle ember az, aki elküld egy terhes nőt... voltaképp csak egy esetben nem szemétláda a nők szemében, ha behúzza fülét-farkát és minden úgy lesz, ahogy a felesége akarja... na mindegy.

Persze az előzőtől függetlenül léteznek valóban szemétládák is...

2013. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm és örülök, hogy az urak véleményét is olvashatom. Sajnos nála azt hiszem a megcsalás sportnak számított, mert most a második feleségétől is válik, szintén a megcsalás miatt, ahogy a lány írásaiból kiderült. (2-2 gyerek mindkét nőnél).

Én csak azt nem értem, ha már az első baba után tudja, hogy nem akar a lánnyal lenni, csak "szánalomból" van vele, akkor minek a második. És aztán minek a második nőtől még kettő?

2013. jan. 20. 01:15
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

"Én csak azt nem értem, ha már az első baba után tudja, hogy nem akar a lánnyal lenni, csak "szánalomból" van vele, akkor minek a második."

Nézd kedves Kérdező, saját példával szolgálhatok, velem az esett meg anno a múltban, nem tervezetten, kb 0 anyagi alapra. (értsd, még GYES se, ez abban az időben történt, amikor még a GYES-hez is kellett 6 hónap munkaviszony, szóval 1993 előtt...). És azután rá nehány hónapra az akkor párom bejelentette, hogy 3 hónapos terhes, és azért nem szólt előbb, mert tudta, hogy én úgyis a megtartás ellen lettem volna...

És itt van rögtön a meglévő kisgyerek mellett terhes nő, akivel nyilván nem folytatható a kapcsolat hisz nem volt őszinte alapvető és fontos kapcsolati dologban, és nyilván ott se hagyhatom, mert 0 Ft önálló jövedelme van...

2013. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Biztosan látott Titeket?

Beszélgetned kellene a nővel, sorstársak vagytok.

Az segítene.

Meg tedd Magadban tisztába, hogy a férfi volt a megcsaló, nem Te.

A férfinak megmondtad a magadét? Az is segítene.

Visszatartod az érzéseidet, igaz?

2013. jan. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

"Azóta már elváltak, most válik a második feleségétől is"


Néhény év alatt ez mind lezajlott? Hmm...


"akit szintén megcsalt (FB-on olvastam)... ezért igyekeztem minden kapcsolatot megszakítani vele.) "


Akkor honnan látod a megcsalásos beszélgetést?

Nem csak az ismerősökét lehet látni?

Mikor jelöltétek be egymást?

2013. jan. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen hagyott el a férjem, egy másik nő miatt.

Hidd el, nem okoltam a nőt.

Ne érezd magad mocskosnak. Nem tudtál róla, hogy családja van. Fiatal voltál és naiv, amit kihasznált a férfi.

Megjegyzem, idősebb nőket is átvágnak, mert valahogy értenek hozzá.

2013. jan. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nő ismerősömnek volt egy párja, gyerekük is született, tök jól éldegéltek. Erre kiderült a hapsinak felesége van, gyerekkel....

Rengeteg mocskos ember rohangál a világban és nagyon jól manipulálnak... ne érezd magad rosszul, te nem tehetsz semmiről! Ne is gondolj már rá, ami volt elmúlt!

Te tisztességesen jártál el!

2013. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16-közös ismerösösk lehetnek,vagy lehet h a 2. feleségét ismeri bármi lehet...
2013. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Jópár éve megismerkedtem egy férfival. A szülei magyarok voltak, de disszidáltak anno, így ő már külföldön született. Néha hazajárt Mo.-ra. Nagyon nagy szerelem volt, terveztük az esküvőt, a családot. Úgy volt, hogy én kiköltözöm az ő országába.

Ő ott egy közismert személy (politikus). Mikor megkérdeztem, hogy miért nem ott házasodik, akkor azt mondta, hogy az identitása miatt magyar asszonyt akar.

Aztán egyszer motoszkált bennem a kisördög, és internetem utánajártam. Rengeteg helyen publikált, és volt egy politikai blogja is. Nem sokkal Hálaadás után olvastam a bejegyzését, ahol szépen beszélt erről az ünnepről, majd maga is hálát adott a "feleségéért, a négy szép gyerekéért, és az ötödikért is, aki még a pocakban van."

El lehet képezlni mit éreztem...

2013. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!