Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam és még mindig...

Szerető voltam és még mindig mocskosnak érzem magam, volt már így más is?

Figyelt kérdés

Az első barátom csúnyán átvert, felesége (terhes) és gyereke volt mellettem. (Illetve én voltam mellettük, de nem tudtam róla.) Három hónapnak kellett eltelni, mire összeállt a kép. Már évek teltek el, de még mindig mocskosnak érzem magam. Sokszor eszembe jut, hogy szegény asszony kinézett az ablakon terhesen, mellette a kisfiával és azt kellett látni, hogy a férje velem sétál kézen fogva. A férj még csak arra sem vette a fáradságot, hogy ilyenekre figyeljen. Nekem is a szomszédai szóltak, hogy egy nős emberrel vagyok és szégyeneljem magam. Amint megtudtam azonnal szakítottam, de mégis...

Nagyon bánt a dolog. (Most megint eszembe jutott, egy anyának a kérdését olvastam, akit egy gimisért hagytak el.)



2013. jan. 19. 23:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha valakit elhagynak,annak oka van.Gyakran a szerető adja meg az utolsó lökést a váláshoz.Ne okold magad,nem tudtál róla.
2013. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam róla, azt mondta a szüleivel él, gyűrű nem volt rajta, és annyi idősek voltunk, amikor még a szülőkkel élni az általános. Ennek ellenére iszonyúan bánat a dolog. Önszántamból olyannal sem kezdek akinek van valakije, nemhogy felesége és főleg gyereke.:(((
2013. jan. 20. 00:09
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

ha nem tudnám hogy nős nem szégyellném magam hiszen átvertek.

ha tudnám és gyerek is van, bele se mennék.

ha nincs gyerek és csak gyötrődik az a házasság/kapcsolat - akkor meg úgy gondolnám, miért ne harcoljak a szerelemért?

2013. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne érezd magad mocskosnak. Nem tudtad, hogy mi a helyzet, így nem a te hibád. A pasi a görény, hogy ezt eltitkolta előled és szeretőt tartott a felesége mellett. Próbáld meg túl tenni magad rajta és ne foglalkozz az ilyen buta, negatív kommentekkel, mint pl. a 2... Ha tudtál volna róla, akkor valószínűleg máshogy alakulnak a dolgok, ne okold magad miatta.
2013. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne érezd magad mocskosnak, mert nem is tudtál róla. Arról, hogy a pasas egy undorító, gerinctelen féreg, arról nem te tehetsz.
2013. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az jár a fejemben, hogy milyen rossz lehetett neki látni, vagy amikor a szomszédok (gondolom) mondták neki. Utólag már tudom, hogy nem tudott sok mindent tenni, mert a srácé volt a lakás és gondolom nem volt hova mennie.
2013. jan. 20. 00:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne te szegyelld magad, hanem a ferfinek nem nevezheto illeto. Az, hogy megis rosszul erzed magad bizonyitja, hogy tisztesseges vagy.

Lehet, hogy konnyitene a lelkeden, ha beszelnel a feleseggel (remelem, hogy volt esze, es mar nem a felesege...).


#2: te elolvastad a leirast? Atvertek, nem tudott rola, hogy csaladja van...

2013. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Azóta már elváltak, most válik a második feleségétől is, akit szintén megcsalt (FB-on olvastam). Sajnos amikor ez történt akkor nem mertem odaállni a felesége elé. (Mikor felelősségre vontam, először mindent tagadott, aztán bevallotta a dolgot, és utána még egy ideig zaklatott, ezért igyekeztem minden kapcsolatot megszakítani vele.)

Nem volt elég bátorságom a felesége szemébe nézni.

Akkor 16 voltam, de legalább tanultam belőle. A szerelmi háromszög semelyik pontjára sem szeretnék többet kerülni soha.

2013. jan. 20. 00:28
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, tök felesleges önmagadat okolni bármiért is, ha nem tudtál a helyzetről. Ahogy azokat sem értem, akik a férfit hordják el látatlanban mindennek anélkül, hogy bármit is tudnának a konkrét szituációról, pusztán előítéletek alapján.

Abban mondjuk biztos, hogy hibázott, hogy veled nem volt őszinte, viszont a jelek és a női közvélemény szerint ha őszinte, akkor meg esélytelen.

2013. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy a körülmény, a pasi egy tapló, ha hazudozik és megcsalja a feleségét. Értelmes, normális emberek ezt úgy intézik el, hogy szakítanak a másikkal, mielőtt új kapcsolatba kezdenek. Sajna velem is volt, hogy 1hete jártam egy sráccal, mire kinyögte, hogy évek óta barátnője van, aztán persze engem ribancozott le mindenki, holott a pasi volt bunkó, én nem is tudtam. Az ilyen férfiakat messziről kerülni kell, mert nem tisztelnek senkit, ez is, akit említettem, azóta már a 4. barátnőjével van, mindegyikkel úgy jött össze, hogy az előzővel mèg együtt volt. Azt tudom tanácsolni a lányoknak, hogy ne kezdjenek foglalt férfival, mert nagy a valószínűsége, hogy velük is ugyanúgy megteszi a dolgot majd. Ne legyen bűntudatod, ha nem tudtad, nem tehetsz róla.
2013. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!