Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen az ajandek?

Hogyan legyen az ajandek?

Figyelt kérdés
A parom keresztelore kell menjen (nem o a keresztapa de kozeli rokon), engem is hivtak vele. Azt mondta ne foglalkozzak ajandekkal, mert intezik a szulei. De nekem nincs pofam "ures kezzel" odamenni, ugy hogy a szulei ajandekoznak helyettunk (masodeves egyetemistak vagyunk, nem dolgozunk). most akkor mi legyen? a parom hallani sem akar arrol h veszek valamit...
2009. aug. 30. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van kézügyességed, esetleg tudsz kézimunkázni, valami apróságot készíthetsz. Nézz körül a www.kreativcafe.hu-n!
2009. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez függ miota vagytok együtt , lehet párodnak igaza van, mert elvileg öneki rokona, szülei intézik, de abbol sem lenne "baj " ha te valami apró ajándékot vennél szerintem, föleg ha nem 2-3 honapja vagytok együtt.

Ajándék tipus függ szerintem mennyi idös a baba, lehet olcson is praktikus ajándékot adni, csak vigyázz, nehogy tulköltekezz és drágább az ajándék minta amit a szülök vesznek.

2009. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 eve vagyunk egyutt :)

Igen en is erre gondoltam, hogy nehogy tulkoltsek...

de annyi aranyos babajatek van, vehetnek vmit, nem?

a baba meg nincs egy eves:)

Koszi mindenkinek, meg irhattok! :)

2009. aug. 30. 13:31
 4/7 A kérdező kommentje:
* keativkafet-t nemtudom megnyitani:(
2009. aug. 30. 13:33
 5/7 A kérdező kommentje:
:D vegul sikerult:)
2009. aug. 30. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

egy babás fotóalbumot vehetnél szerintem, ahova bele tudják tenni majd a keresztelős képeket, valami aranyos idézettel.vagy a media markt csinál olyan plüssmacit , aminek a pólójára lehet vasaltatni egy fényképet, szerezz egy képet a babáról és csináltasd meg.

vagy egy aranyos mesekönyvet. a babák szeretik a mesét.

ruhát sztem nem kéne venned, az nekem nem tetszene.

játékot meg azért nem , mert nem tudhatod milye van meg neki.

remélem tudtam segíteni

2009. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a mesekonyv nagyon jo otlet:D

koszi:)

2009. aug. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!