Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes ajándék évfordulóra, de...

Képes ajándék évfordulóra, de mi legyen az?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy valami fényképpel kapcsolatos dolgot adok/veszek/készítek neki, hogy jellegzetes házassági évfordulós öntete legyen, csak nem tudom mi legyen az. Egy ötlet már kilőve: szimpla kép-képrámás dolog. Minden más ötletre nyitott vagyok. Először egy A4-es képre gondoltam, de nem tudom hogy dobjam fel, egyáltalán hogy adjam oda, kell keret vagy sem, stb. Szóval bármilyen ötletnek örülnék!
2009. szept. 23. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kispárnára közös fotó?
2009. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
album a megismerkedesetektol mostanaig, fontosabb esemenyeket tartalmazva...es kis apro kommenteket fuzve hozza...:P :)
2009. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

A kispárnát én nagyon nyálasnak tartom, de egy barátnőm csinált egy baromi jót. Nem tudom mennyire sikerül elmagyarázni, de próbálkozom! :)


Egy albumot készített, két kemény fedeles, széltében hosszabb, egyforma spirálfüzetet ragasztott össze. A hátsó borítóval kezdte, egymásra ragasztotta őket, azt úgy is hagyta. Ugyan ezen az elven ragasztgatta össze a két füzet oldalait, amíg a borítóhoz nem ért. utána a borítót középen kettévágta, így ki lehetett nyitni, és így haladt a többi oldallal, volt amit bal oldalt vágott el, volt amit jobb oldalt, volt amit cikkcakkban, szóval mindenféleképpen, ahogy épp eszébejutott. Aztán minden oldalra rakott egy-két fényképet, kidíszitette, festette, rajzolt, a közös nyaralásos képekhez ragasztott 1-2 kis kagylót meg homokot, szóval tényleg baromi jól nézett ki a végén, csak hát ehhez idő és kreativitás kell :)

2009. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én egy szerkesztett képpel leptem meg a párom egy hozzá illő keretben.Ez nem szimpla kép,hanem az együtt töltött időből jónéhány összevágva egy progival /Picassa/,és a media markt kinyomtatta poszter méretben.Idézetet is rá lehet szerkeszteni.Kicsit munkaigényes,de megéri.
2009. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem "szimpla" képet akarsz, vagy nem tudsz dönteni a bőség zavarában, vegyél digitális képkeretet. Többezer fotót tölthetsz rá, beállíthatod a képek váltásának sebességét, több különböző méretből választhatsz. Ha akarjátok díszitheti az otthonotokat, de a párod magával viheti a munkahelyére is.
2009. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3D-s lézerkép? :)
2009. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fénykéses torta az esküvős képetekkel?


Dm-ben lehet posztert, vászonfotót rendelni, vagy ajándéktárgyakat, hógömböt az általad választott képpel, nézegesd:


[link]

2009. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem hívass elő sok közös képet, amin fontosabb események, vagy nyaralások vannak, és ezt tedd be egy nagyobb, ámde egyszerű képkeretbe. persze nem katonásan elrendezve, hanem mindegyiket egy kicsit elfogatva.

ez aranyos, nem túl giccses, és nem is olyan drága.

2009. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
digitális képkeret????
2009. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ihbdigital.hu

fotoalbum szerkesztő 24 oldal profi kivitelben,

nem is annyira komplikált, még nekem is sikerül, most csinálok a szüleimnek egy albumot az 54 házassági évfordulójukra

2009. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!