Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon unom, mit tegyek?

Már nagyon unom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apám 64 anyám 50 és már amióta világ a világ nem bírják egymást... de nem válnak el mert én nagyon nehezen születtem meg és nem akarnak tönkre tenni vagy mih...

én nagyon apás-anyás voltam mindig

és apa nagyon sokáig velem aludt és ez megmaradt...

.........nah emiatt meg is van az indok hogy ne kelljen együtt aludniuk de én már nem igénylem ezt... és most is bejön jó kisebb kupi volt az ágyán mert takarítottam és rajta maradt cucc.. nah azt ezeket hogy visszaválthatáós fantás üveg dobálta elfele mondom: légyszievs ne dobálózzá ne te mond meg nekem hogy mit csináljak

nah ilyenkor álltam annak a szélén hogy felállok és felrúgdosom... de inkb csak a tenyeremett szorítottam erősen és közbe remegtem (így adom le feszültséget)

mondom: F*SZOM KI VAN MÁR EZZEL A CSaLÁDDAL Ő: elmehetsz FIZESSED ÉS MEGYEK viszem a macskát a virágpot meg a gépet és már itt se vagyok

ott az ajtó mehetsz mondom: fizezsd és megyek...

azt lefeküdt aludni...

meg anyám is felkelek... már b*ztat... csináld meg ezt csináld meg azt...de amikor elmondom nekik hogy csak erre meg arra vagyok jó akkor..

megint én vagyok a hülye meg a na persze meg h szegény gyerek agyon van hajszolva...

de ők nem képesek beismerni a hibájaikat...

csak maximum KÜLÖN KÜLÖN néha

de akkor is ha egyszerre mondom el nekik akkor

fogd vissza magad fogd vissza magad mert nem tudom mit csinálok veled...

komolyan úgy elköltöznék :((

és nem is az idegesít a legjobban ha egymással veszekednek

hanem ha velem én egyszer normálisan és normális hangnemen beszélek akkor... NE KIABÁLJ VEGYED LEJJBEBB A HANGOD...

ilyenkor állok annak a küszöbén hogy fogok és össze pakolok és elmegyek nemtoom hova... mert seova nem mehetek ahol nyugalom van...


2009. aug. 30. 00:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rendezetlen írásomnak de msn-ről másoltam be.
2009. aug. 30. 00:08
 2/8 anonim ***** válasza:
hát elég érdekes, amit leírtál, nem is volt teljesen érthető. azthiszem gondolkodj egy kicsit még
2009. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ülj le egyik nap velük beszélni, mikor jó pillanatukban vannak, majd mondd nekik, hogy szeretnél változtatni a dolgokon, mert neked ez így nem jó!


Mondd nekik, hogy ha picivel is kedvesebbek lennének veled, akkor te is másképp állnál a dolgokhoz!


Egyébként meg nem hiszem, hogy csak velük lenne a baj, lehet hogy már eleve te vagy olyan, amilyen, és ezért ők is így viszonyulnak hozzád.


Próbálj meg minél többet segíteni nekik, légy kedves velük, tiszteld őket, hiszen a szüleid!!!


(egyébként ez a megbeszélős dolog a legjobb, amit tehetsz! Tapasztalatból mondom, mert nekem rengeteg ideig rossz kapcsolatom volt apummal, de egy apró beszélgetés megjavított mindent, s azóta is minden happy!)


16F


..Majd számolj be, ha van valami változás, eredmény! :-)

2009. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ŐŐő most két értelmű amit írtál most vagy azt hogy az én hibám vagy az hogy nem elég egyértelműek a viták okai az utolsón tudok segíteni: Mindig a pénzen és egymás szidásán folyik a dolog és ha én ebbe nem segítek éppen akkor és most akkor vita van ha nem vagyok tökéletes akkor vita ha egymás nem tökéletes akkor vita. ÉS MINDENT tagadnak. Ha én rendet próbálok tenni akkor én vagyok a vita. most is úgy jött be morgósan hogy kint semmi nem volt mert anya aludt... próbáltam már azt hogy nem szólók semmit próbáltam már azt hogy én csinálok rendet de egyik sem jó.
2009. aug. 30. 00:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó most ez a legidegesítőbb nekem hogy bejönnek és mondanak vmit hogy csináljam meg mondom normálisan mint ha valakivel beszélgetnél hogy mindjárt. VEGYÉL LE A HANGODBÓL! NE KIABÁLJÁL! stb... ez idegesít engem legtöbbet legjobban hogy én nem csinálok semmit de én jövök....
2009. aug. 30. 00:47
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Már ne is haragudj,de normálistól fényévekre vagy,ahogy megnyilvánulsz.

Az a véleményem,hogy egy késői,elkényeztetett gyerek vagy.

Igazán akkor kritizálhatnád a szüleidet,ha nem viselkednél/beszélnél úgy,mint ők.

És nem kell fizetniük,hogy elmenj,sőt elvinni is csak azt viheted,amit a saját keresetedből vettél.

Nálunk a fantásüvegért minimum egy hét eltiltás járna a gépért,szobában nem eszünk-iszunk,arra ott a konyha...a kupiról nem is beszélve.Evidens,hogy rend nélkül nincs szórakozás.

2009. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi idős is vagy?
2009. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő annyit mondok előbb válasz aztán vélemény cseréljünk egy hétig életet és akkor a végén eldöntjük hogy kinek hogy jó. Ma is azzal keltett anyám hogy hallotta hogy össze vesztünk este... és hogy ha így viselkedek ÉN! ha egyszer normálisan mondom és apa az agresszív (ok nélkül) akkor intézetbe fog küldeni. nah majdnem mondtam hogy menj a p*csába már ne haragudj hogy én hibám ha elkezd tönkre tenni dolgokat. Ennyi és inkb vagy válaszoljatok vagy menjetek az utatokra.
2009. aug. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!