Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A nővérem azt...

Mit tegyek? A nővérem azt hiszi, hogy leszbikus vagyok!

Figyelt kérdés

A nővérem 27 éves (bár agyilag szerintem letagadhatna pár évet..), én 15 leszek. És már többször is utalt arra, hogy szerinte és leszbikus vagyok, de ilyen kis semmiségek miatt, hogy pl. facebook-on nézegettem a posztokat és kitett valaki egy képet egy csajról, egy olyasmi szöveggel, hogy ez a lány nemrég törte el a lábát és keres valakit, aki segítene neki öltözködni, fürdeni...vagy vmi ilyesmi. És pont, mikor ott görgettem el, a nővérem bejött és így mondta, hogy -Te más lányok képeit nézegeted?.. Mire mondtam, hogy ez csak egy poszt, de erre csak annyit mondott, hogy -Persze, én is ezt mondanám..

Meg még ilyenek miatt, hogy mentünk az utcán és mondtam neki, hogy de jó gatyája van annak a csajnak, mire rávágta, hogy -Miért, te a lányok seggét nézed?

Már annyira idegesít...mit csináljak? Egyébként nem akarok hazudni, bevallom, néha szoktam arra gopndolni, milyen lenne egy lánnyal, de ez végül is természetes még ebben a korban, meg ezt senkinek nem mondtam el eddig, szóval nem is tudhatná..

14l


2013. jan. 15. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy gyökér jézusom:S
2013. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!