Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen gyerek? Ti mit...

16 évesen gyerek? Ti mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Ez a sztori régebben történt, de mostanában sokat gondolok rá.

Volt akkoriban egy barátom, én 14 voltam. Majdnem 1 évet voltunk együtt, majd volt 5 hónap szünet. Ő ezalatt teherbe ejtett egy lányt, de a lány félt elmondani a szüleinek és elszökött.

Én ezt csak később tudtam meg és nagyon kiakadtam, mindig arra gondoltam, hogy lehet, hogy van valahol egy gyereke... Ráadásul ő akkor csak 16 volt.


Ti mit reagáltatok volna? Amúgy a srác beleroppant ebbe az egészbe. A lány tényleg szó nélkül eltűnt, az is lehet, hogy felakasztotta magát (fenyegetőzött ilyennel).


2013. jan. 4. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha régen történt ,miért érdekel?
2013. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de elhagynám..
2013. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De durva :S És nem is került elő? Szülei biztos tönkre mentek.
2013. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
örültem volna hogy nem velem történt az eset
2013. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én kiszerettem belőle, de vele maradtam, mert segíteni kellett neki lelkileg..


Azért érdekel, mert nagyon rá vagyok kattanva a gyerek témára, és a gyerekről ez jut eszembe sajnos..

2013. jan. 4. 19:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem került elő a lány.
2013. jan. 4. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Hát ez szomorú.


Ezért nem kéne gyereknek gyerek. Mert nem érzi a felelősséget, és nem tud szembenézni a következményekkel. Kivétel van, ez igaz, de nagyon kevés.

2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha erre a szomrú történetre asszociálsz, akkor még nem időszerű nálad a gyermekvállalás.


amúgy elég kusza sztori. a srác elhagyta a lányt, amikor terhes lett és visszament hozzád vagy csak azért ment vissza hozzád, mert a lány világgá ment és a srác egyedül maradt? 14 évesen járni egy 16 éves sráccal, aki már él nemi életet (és persze nem védekezik), hát nem tudom, elég cifra. nekem ebben a korban nem voltak pasiügyeim és ebből adódóan a pasimnak se lehettek ilyen súlyos ügyei. nem csodai, h gyakran gondolsz rá: gyerekfejjel éltél meg felnőttként is nehezen kezelhető dolgokat. valószínűleg a mai napig nem tudtad egészen feldolgozni

2013. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
en csinalok neked gyereket
2013. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
osszejottel vele annak ellenere h felcsinalt valakit? ez gaz...
2013. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!