Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe a témakörbe unalomból...

Ebbe a témakörbe unalomból pontozz le mindenki mindenkit vagy csak ennyire jóindulatú emberek vannak?

Figyelt kérdés

Számos hasznos választ pontoznak le... még akkor is ha van benne igazság.

Vagy csak ennyire nem tanították meg a családba hogy más nézet is lehet hasznos?


2013. jan. 3. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert az emberek nagy része azt várja, hogy vadidegenek bólogassanak nekik. Nem választ vagy véleményt várnak, hanem azt, hogy tapsoljanak ahhoz, amit ők kitaláltak. Önmegerősítenek.
2013. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi okos ember gyűlt itt össze.:OOO
2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Tapasztalt, bölcs, toleráns emberek. :O
2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Tekintve, hogy megválaszolták a kérdést, így ez az állítás helyes :)
2013. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Ne akadjatok ki,de számomra nem valami egyértelmű ez a pontozgatás. Velem csomószor volt olyan, hogy felpontoztam válaszokat, de nem változott a százalékuk. Lepontozni csak akkor szoktam, ha irdatlan nagy bunkó, de akkor sem változik meg. Akkor hogy is van ez?
2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem azért véleményezünk helyzeteket mert a pont beváltható.Én személy szerint sokszor gondolkodom el mások élethelyzetein.Egyszerűen érdekel és szivesen segítek,ha ezt lehet annak venni.Nekem is nagyon jól esik,ha valaki hozzá szól egy egy kérdésemhez.

Van,hogy elbizonytalanodunk és csak egy pici bátorítás kell.

2013. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2., te miért egy népcsoporttal jössz rögtön? Vannak akik nincsenek tisztában vele, hogy mire valók a kezek, vannak akik igen, nem ilyennel kell kardoskodni rögtön, hogy a magyarok így meg úgy. A külföldiek közt is vannak sötétek és nem sötétek. Egyébként te magyar vagy?
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még nem voltál a politika rovatban. Ott nézd meg mekkora lepontozások vannak!


Amúgy nagyon régen nem jártam ebben a rovatban pont az ilyenek véget. Illetve az állandó "áskálódások" miatt.

2013. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem gondolkodásból, hanem érzelemből pontoznak. Jogi kérdéseknél sokszor beírom a helyes választ, erre azért pontoz le, mert neki nem tetszik, hogy ez van a törvényben. Szeretnék olyan helyzetben lenni, hogy az én hibám legyen, ami a törvényben van, de sajnos nincs ekkora befolyásom :D
2013. jan. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"
2013. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!