Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe a témakörbe unalomból...

Ebbe a témakörbe unalomból pontozz le mindenki mindenkit vagy csak ennyire jóindulatú emberek vannak?

Figyelt kérdés

Számos hasznos választ pontoznak le... még akkor is ha van benne igazság.

Vagy csak ennyire nem tanították meg a családba hogy más nézet is lehet hasznos?


2013. jan. 3. 16:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
tudod ha vele kibaxtak, akkor már heccből is lehúz mindenki mást.
2013. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Csak nem ismerik a különbséget a "hasznos válasz" és az "egyetértek" között. Ez ennyi. A magyarok olvasásértése alacsony szintű. Ne sértődj meg rájuk, nem tudják, miről beszélsz!
2013. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem sértődöm meg én :D


Csak én nem értem, hogy lehet mindenki ennyire rosszindulatú

2013. jan. 3. 16:51
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Buták. Ennek más magyarázata nincs.


Szerinted miért tűntek el innen a férfiak? Alig maradtak, tele van unatkozó kismamákkal meg elvált nőkkel.

A fiatalabb nőket is kiűzték innen.


Mostmár pontozhatják egymást. Hajrá :)

2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki ennyire rosszindulatú, én most pontoztam fel sokakat több témában is, mert jókat mondtak, az hogy van 1-2 unalomból, vagy szórakozásból lepontozó, ne idegesítsen, nem kell vele foglalkozni, talán ez a legnagyobb öröme az életben. :-)
2013. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 schocko ***** válasza:
96%
A pontok (százalékok) egyáltalán nem számítanak. Csak a nagy semmire beválthatóak.
2013. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
kit érdekel a pontozás?
2013. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

5-ös: Én felpontoztalak, pedig eddig nullán állsz. Engem az bosszant, hogy a szakismeretet igénylő esetekben a szakszerű válaszokat szubjektív alapon lepontozzák és azt írják le, hogy szerintük mit kellene tenni. És ezeket a válaszokat sorozatosan felpontozzák. Az, hogy én valamivel nem értek egyet, az még a kérdező számára nem hasznos tanács, ő nem a véleményemre kíváncsi, hanem arra, hogy mit is kellene vagy lehetne tenni. Ezért nem tartom jónak a pontozás toplistában való értékelését. Jobb lenne inkább, ha hagynák az egészet, csak a válaszok beírására adnának lehetőséget. Ez nem egy pontgyűjtő, hanem tanácsadó fórum.

KÉRETIK LEPONTOZNI!!!

2013. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

4-es, nem kismamákkal meg unatkozó aszottszilvákkal van tele, hanem igénytelen, baxatlan szottyadt ringyókkal, mint a középkorú nagytöbbség magyarisztánban

Azt meg ugye nem kell magyarázni hogy miért lép le a nagytöbbség a nője mellől mielőtt az 40 lenne.

2013. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem a francokat nem. Bár kétségtelen, hogy neked is igazad van, ezt mondtam is, csak én egy másik módon fejeztem ki ezen tulajdonságok összesítőjét :DDD
2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!