Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretsz igazán egy férfit...

Ha szeretsz igazán egy férfit mennyire viseled el ha más nőkkel (pl kolleganőiddel) hülyéskedik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én exférjem ilyen más csajokkal hülyéskedős volt, de ennek ellenére maximálisan megbíztam benne. Nem is csalt meg soha (legalábbis én úgy tudom). Ha előtted is hülyül más nőkkel, akkor szerintem nincs okod félni.

Ja és nem ez miatt váltunk el:)

2012. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legbelül azért zavarna... de attól még lehet 100% hűséges.
2012. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha "hülyéskedik", azzal semmi gond sincs, söt inkább jó dolog, ha kimondottan "flörtöl", akkor viszont elbeszélgetnék vele.
2012. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ,de ahogy az előttem válaszoló is írta,a hülyéskedés nem zavarna de a flörtölés már igen!
2012. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos pontig.
2012. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kolléganőim nincsenek de a barátnőimet ismeri, sokat jártunk össze. Én is szoktam hülyéskedni a fiú barátokkal, ő is hülyülhet az én lány barátaimmal. Azt nem szeretem csak, amikor úgy szólitja őket hogy dinka. Engem szokott így hívni ezért rosszul esik.
2012. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Belül kicsit felrobbanok, de elviselem :)

Még azt is ha az ex nőjével találkozik, mert megbízom benne...De azért bevallom őszintén cseszi a csőrömet..:)

2012. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha előkerül a pénisze, az zavar.
2012. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülyéskedés és flört között is van különbség.A flörtöt nehezen viselném el,mert zavarna.
2012. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ambivalens érzés. pláne ha nem is ő kezdi a szövegelést, hanem a csaj. mert jó, h ázsiója van a páromnak, hogy más nő is észreveszi, h sármos, jó a humora, udvarias. de azért felnyitja a szemét a zöldszemű ott mélyen bennem :) persze nem rendezek jelenetet, távol áll tőlem, de azért na :D


ugyanígy érezhet ő is, mikor valami pasi szemet vet rám, és elkezd velem dumálni. leállítom, és hárítok, viszont normális, érző, szerelmes emberből ez minden esetben kivált bizonyos érzelmeket.

mi tudjuk ezeket kezelni, de figyelmen kívül hagyni sztem képtelenség.

2012. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!