Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak hülyéskedik vagy ez már...

Csak hülyéskedik vagy ez már az Ő részéről is több, mint barátság?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársammal kicsit fura a szitu...

Nekem nagyon tetszik fél éve kb,talán szerelmes is vagyok belé,de ezt magamnak is félek beismerni,mert a srácot régen gyűlöltem.

Egyrészt azért,mert olyan,hogy amit kiejt a száján,azt azonnal akarja és meg is kapja,és egy elkényeztetett,márkafüggő p*cs(már bocsánat,de tényleg...) és régen folyton piszkált mindennel,utána velem csináltatta a matekháziját,amikor pedig szóltam a tanárnak,akkor Ő és a szülei még kikérték maguknak,hogy mégis hogy állíthatom ezt,amikor az Ő szemük fénye nem csinálna ilyet...Mivel a srác szülei elég befolyásosak,így inkább el lett susmusolva az ügy azzal,hogy majd megbeszélik a srác büntetését,de persze semmit nem lett a dologból csak az,hogy még én voltam a szemét,amiért szólni mertem.


Ez volt tavaly,de amikor elkezdtünk idén a 8.-ot,akkor jóban lettünk,én pedig lassan belezúgtam :S


Azóta minden időnket együtt töltjük a suliban és a sulin kívül(általában náluk).



Ezekből következtetek arra,hogy az Ő részéről is több a dolog:

1.mindig megölel és közben a fenekemhez ér "véletlenül"

2.facebookon szívecskéket ír

3.a közös képünk a telefonján a háttérkép

4.párszor ott aludtam náluk,amikor a szülei nem voltak otthon és mivel egy ágyban aludtunk(franciaágya van,csak nem mondhattam neki,hogy aludjon a földön,meg nem zavart annyira,hogy ott van) és amikor azt hitte,hogy alszom elkezdett tapizni,de szerintem nem vette észre,hogy ébren voltam

5.megírta helyettem a kémiatz-met úgy,hogy az övé emiatt 2-es lett,mert azt már nem tudta megcsinálni

6.mindig mondja,hogy szeret


De vannak ellenérvek is...

1.folyton van barátnője...ha szakít egyel,rögtön lesz egy új pár napon belül

2.néha bunkó,még velem is

3.folyton szexuális jellegű utalásokat tesz

4.mások előtt nem olyan velem,mint amikor ketten vagyunk

5.néha(tényleg nagyon néha) még most is zavar,hogy olyan,amilyen...pl. hogy amíg én szinte minden délután felvételi előkészítőkön ültem a suliban,addig Ő el hülyéskedte az egészet,néha be sem jött rá,mert tudta,hogy úgyis felveszik abba a gimibe,ahová menni akar,mert a szülei elintézik.Próbálok nem törődni ezekkel a dolgokkal,de néha zavar,hogy vele kivételeznek mindenhol



Szerintetek csak szórakozik velem vagy Ő is mást érez?

Mit csináljak?(a gimiben is osztálytársak leszünk,mert ugyanazt a szakot jelöli meg,ugyanazzal az idegennyelvvel,mint én és úgyis felveszik)

Elmondjam neki,hogy mit érzek?

Mi lesz,ha Ő nem érez úgy,mint én?


2012. jan. 25. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. ez egy p*cs

2. szerelmes vagy belé

3. szerelmes beléd

2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adom az előző válaszát.;)
2012. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kis k.öcsög elkényeztetett f.asz ez a gyerek már bocsi de az érzéseinkről nem tehetünk . Szerintem ő is érez irántad valami vonzalmat . Amúgy ha összejönnétek sok gondod lenne ebből a kapcsolatból :S . De milyen durva már hogy este letapizott áááá ez durva !
2012. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát sztem olyat akar tőled amit nem érdemel meg, nem (csak) a szexre gondolok
2012. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy néha elkényeztetett és kö**ög,de nem tudok vele mit csinálni és már sokat változott.

Mégis milyen gondjaim lennének,ha összejönnénk? :o

2012. jan. 30. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle h most akkor hogy álltok..
2012. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy p.cs. de bejössz neki.

viszont ő az a típus aki később összetöri a szíved.

ne mondd el neki, ha olyan nagy a pofája, mondja el ő mit akar Tőled

(nem értem minek tapiz, ha egyszer van csaja akivel hancúrozzon...vagy azok a csajok nem adják be a derekukat és kell egy pótluk?)

2012. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nem normális. figyi ez lesz az aki mikozben veled van esetleg egy másikkal is el kezd járni közben sztem sürgősen száj le rólla vagy beszélj vele és sztem nnaon nyomul
2012. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!