Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megutáltatni egy...

Hogyan lehet megutáltatni egy férfival az alkoholt? Lent

Figyelt kérdés

Arra lennék kìváncsi, hogy vannak alkoholisták, őket hogyan szoktatják le végleg az alkoholról?

Tudnátok valami tippet, hogyan utáltassam meg vele? Kérem fontos!!!


2012. dec. 27. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ezt csak úgy ínyencségképp gondoltam leírom:

van egy ismerősöm, aki elég masszívan iszik. el tudja látni mellette a napi feladatait, bár sztem nem telik el úgy napja, h ne inna meg legalább 5 sört.


nos, történt vala, a fiatalember már 4x-re hányt epét aznap, de még ez sem rettentette vissza a piázástól. nem is látja be, h problémái vannak, mi több, agresszívan reagál, ha ezt szóbahozzuk neki.

mind1, engem már nem érdekel, fulladjon bele az alkoholba.


értelmes ember idáig el sem jut. ha valakivel már meg kell utáltatni a piát, akkor rég késő van.

2012. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!