Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri küzdeni ezért a kapcsol...

Megéri küzdeni ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Nemrég szakitottunk a barátnőmmel 10 év után,melyből 2 évet együtt éltünk.A szakitás oka: nem egyszerű megválaszolni,sok tényező közrejátszott pl.: nem kértem meg még a kezét, mert túlságosan azzal voltam elfoglalva, hogy karieremet épitsem, biztonságos alapot akartam teremteni amibe családot tudunk alapitani,az alapvető anyagi javak már megvoltak, túlságosan belefásúltam a hétköznapokba.Szerinte elhanyagoltam őt(most igy később belegondolva talán igaza is volt,többet kellet volna kimondanom az érzéseimet) Ezért más karjaiban keresett vigasztalást.Miután ezt tudadta velem felnyitta a szemem,beláttam hogy tévedtem elhanyagoltam.De viszont én még mindig szeretem,még azon is túltudnám tenni magam hogy félrelepett,és a kapcsolat ápolásával boldogok tudnank lenni.De ő már döntött, elköltözik.Én sajnos nem tudom magam ilyen gyorsan túltenni magam az elmúlt 10éven,és az bánt, hogy nem adunk esély ennek a kapcsolatnak. Lehet hogy túl csöpögősnek hangzanak a leirtak de valahogyan kikellett magamból irni(túl friss a szakitás).Valólyában kevesett engedek ki az érzéseimből,nem nagyon nyilok meg mások előtt az érzéseimmel kapcsolatban. Bocsánatot kért hogy megbántott, de már nem lát közös jővőt a számunkra. Én pedig lelkileg még nem tudom elengedni,feladni a közös jövőt. Mivel úgy érzem soha nem bántottam lekileg tudatosan.Talán az is a baj,hogy túl jó voltam. Szerintetek mit tegyek haggyam a fenébe és lépjek túl,vagy adjak neki időt egyedül(ne jelentkezzek neki)?

2012. dec. 24. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy itt lelkiszegények is adnak tippeket. Felejtsd el! Könnyű hibáztatni a megcsaló félt. Nézzük már meg a megcsaltat is! Hogy lehet valaki ennyire sekélyes, ohgy azt hiszi 10 év hanyagolás után is minden rednben.

Találni szeretett volna egy olyan embert (és lehet hogy talált is), aki szereti. Lehet nem lesz gazdag, de szereti.


Kérdező amit tenni tudsz az az, hogy megbeszéled vele. Igen lehet, hisz attól hogy van valakije, még lehet vele beszélni. Nincs fal köztetek. Megbeszélitek és utána az egyezség alapján cselekedtek. Ennyi.

2012. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Légy férfi, ne picsogjál. Jobb nőt érdemelsz.
2012. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az eleve érdekes, hogy 10 év, de igazából az kettő. Ennyit várni, már eleve lassan ment minden. Egy kapcsolatért naponta kell tenni. Beszéd, simogatás, szex, ezzel nem azt mondom, hogy minden nap dugjál, de vannak dolgok amik kellenek. Viszont a 8 év, már eleve hátránnyal indult, hiszen az ember változik. Ti is. Elköltözik, sajnos vége. Én még nem láttam olyat, hogy ilyen után minden szép és jó lesz.
2012. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem senki ne mondja, hogy a megcsalás bármikor is elfogadható. Itt arról van szó, hogy nem volt KORREKT. Ha meg akarom csalni, akkor szakítok vele és öt perc után már azzal fekszem össze akivel akarok.

Ok, 10 év elhanyagolás vagy vegyük szűken, 2 év együttélésben elhanyagolás, ok, szörnyű. De erre a megcsalás bármilyen szinten jelenthet megoldást? NEM! Vagy megpróbáljuk megbeszélni vagy pedig lépünk. DE NEM TÁMADJUK HÁTBA A MÁSIKAT, NEM ALÁZZUK MEG, NEM JÁTSZUK KI A BIZALMÁT! Ennek alapvető emberi tulajdonságnak kellene lenni.

2012. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!