Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit az egyik szülője nevelt...

Akit az egyik szülője nevelt fel, az nem hiányolta soha a másik szülőt?

Figyelt kérdés
Tehát nem elváltak és mindkettővel találkozott, hanem mondjuk az egyik elhagyta, vagy meghalt. Nem hiányoltátok a másik szülőt soha? Boldog felnőttek lettetek?
2012. dec. 20. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem se anyám, se apám nem nevelt. Apám elhagyott minket amikor 4 voltam. Anyám pedig lepasszolt a nagymamámékhoz egy új fasziért. Szóval a nagyimat tekintem anyukámnak. Apukám sosem hiányzott, a nagybátyám pótolta őt. Anyukámért pedig a mai napig sírok, de nem azért mert hiányzik, hanem hogy képes volt elhagyni.
2012. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyám és az anyai nagyszüleim nevelnek. Elméletben az apámnál töltök a testvéremmel együtt havonta egy hetet. Gyakorlatilag két és fél éve nem hallottam felőle. Nem nagyon hiányolom, gondolom mert nincsen összehasonlítási alapom.

14/F

2012. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerencsére nem. legalábbis kisebb gyerek, illetve kamaszkoromban nem hiányzott az apám, pontosan tudtam, h milyen ember. nem neveltek ellene különösebben, de sokat elmond egy emberről, ha otthagyja a 6 hetes lányát és a feleségét egy 20 éves kiscsajért ráadásul karácsonykor.

fizetni meg persze luxus lett volna a gyerektartást.


akkor csapódott le bennem az egész, mikor 18 évesen láttam, h a barátnőmet mennyire szereti az apukája. ilyen aput én is elfogadtam volna. irigylem egy kicsit azokat, akiknek együtt vannak a szülei, és szeretik egymást.

nekem más dobott a gép.


talán emiatt nem merek férjhez menni, és nem merem feladni az anyagi függetlenségemet. gyereket mindenképpen szeretnék, a párom nagyszerű ember, és úgy vélem, jó apa is lesz. de van bennem egy gát, ami nem engedi, h hozzá kössem az életemet is hivatalosan.

egész kicsi koromban anyámék válóperéről ment otthon a téma, már 4 évesen tudtam mi az a fellebbezés.


boldog felnőttnek érzem magam, csak a sok okos végre leszállhatna az esküvő témáról.

2012. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!