Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek a párom családjának?

Mit vigyek a párom családjának?

Figyelt kérdés

a barátom megkért, hogy töltsem velük a karácsonyt, mert tudja, hogy úgyis csak egyedül lennék. de most nagyon nagy gondban vagyok. mert ugye ott lesznek a szülei, a két nővére és az öccse. ő azt mondja hogy ne vigyek semmit, de szerintem ez meg illetlenség. viszont nekem még sosem kellett senkinek karácsonyi ajándékot vennem és fogalmam sincsen, hogy most nekik mit vihetnék. sajnos egy konyhatündér nem vagyok, hogy készítsek valamit. a nővérei 30 és 28 évesek, az öccse pedig 14. valami jó ötlete van valakinek?

előre is nagyon szépen köszönöm



2012. dec. 20. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én apukána egy üveg bort vinnék, anyukának egy csokor virágot vagy esetleg egy cserepes mikulásvirágot, testvéreknek egy igényesebb bonbont, egy csomónak van karácsonyi kiadása is.
2012. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!