Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt nem kéne...

Szerintetek ezt nem kéne megérteni, velem van baj?

Figyelt kérdés

Sok hónapja keresek munkát, augusztusban költöztünk össze (a még egyetemista) párommal.Őt (és ezáltal engem is) támogatják a szülei, tényleg sok mindent köszönhetünk nekik. Én a félretett ösztöndijamból meg alkalmi munkából jutottam pénzhez, esetenként a szüleim segítségére számíthattam.

No...visszakanyarodva. Úgy döntöttünk a párommal, hogy mindkettőnk szülei megérdemlik, hogy velük karácsonyozzunk, így haza megyünk az ünnepekre...

Tegnap felhívtak, hogy munkát kapok! Annyira boldog voltam, nem is tudom elmondani. Persze ez nagyrészt azt is jelenti, hogy nincs karácsonyi szünet, de akkor is!

Így változott a terv, mégsem megyünk haza...felhívtuk a párom szüleit és anyósom felszívta a vizet, hogy nem lesz otthon a fia karácsonykor. Miért, hagyjon egyedül??? Komolyan nem értem. Alternatívaként azt javasoltam, leszek egyedül hétvégén, ő meg hétfőig menjen haza, de még ez sem elég jó az édesanyjának.

Most???


2012. dec. 19. 07:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az volt az első ami eszembe jutott, hogy akkor jöjjenek Ők hozzánk, becs szó...dehelyből visszautasították. A lakás elég nagy, elférnénk.



Nem beszéli teli a párom fejét, az biztos, még egy rossz szót nem hallottam a szájából, ami velem kapcsolatos. Isnkább mindig véd engem, mind áskálódjon, ezért is nem értem, most mi van...

2012. dec. 19. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!