Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok valaha is szeretők?

Voltatok valaha is szeretők?

Figyelt kérdés
Voltatok szeretők? Ha igen, akkor meddig, tart még ez a kapcsolat? Nem bánjátok?

2012. dec. 15. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Egy éve tart.hát,még nem bánom de néha ki tudom akasztani mert olyan a természetem.nem tudnánk igazi kapcsolatban lenni,nem bírjuk egymással egy napig szerintem.
2012. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Voltam, de nem sokáig. Egyáltalán nem bánom. Én szerettem a srácot, neki meg színt vittem a szürke hétköznapjaiba. Aztán szakítottak és közben velem is véget ért a kapcsolat. A mai napig ugyanígy tennék. :)
2012. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, voltam. Egy nagyon rossz kapcsolatban éltem, ahol lábtörlőnek voltam használva, csak én harcoltam a kapcsolatunkért, de az aktuális párom úgy leépítette az önbizalmamat, hogy nem mertem kilépni. Ugyanígy volt vele a legjobb barátom, rossz kapcsolat, de nem gondolta volna, hogy kellhet még valakinek. Nagyon sokat voltunk együtt barátként, lelki társként tekintettünk a másikra, aztán egyszer csak megjelent a szexuális vonzódás, majd a szerelem is. Majdnem 3 hónapig voltunk szeretők, és ez adott kellő erőt ahhoz, hogy ki tudjunk lépni a rossz kapcsolatainkból. Azóta együtt élünk, márciusban lesz az esküvőnk. Nem hittem volna, hogy valaha szerető leszek, és soha többet nem akarok ilyen helyzetbe kerülni (lelkileg borzasztóan megterhelő), de ezt nem bánom, hiszen kellett ez az út ahhoz, hogy megtaláljam az igazit :)
2012. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20 múltam, olyan helyzetbe kerültem hogy van egy 30 fölötti férfi, egy 4 éves párkapcsolattal. Elhagyná értem a barátnőjét, de nem merek bele vágni. Túlságosan is beleszoktam a szerető helyzetébe, és éppenséggel eléggé élvezem. Hosszútávon nem tudom hogy bírnánk el viselni egymást, hiszen elég nehéz természetem van ahogy neki is. Így is sokat vitázunk, de egy jó szex megint közel hoz minket egymáshoz. Merjek egy szinttel feljebb lépni?
2012. dec. 15. 23:56
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

NE! voltam már szerető, nekem is volt szeretőm, de az pont azért volt jó, mert megmaradt abban a státuszban. ha feljebb léptünk volna, max elcsesszük a régi szép emlékeket, de igazán nem bírtuk volna egymást hosszú távon.


ha komolyan gondolta volna veled, akkor előbb szakít, aztán kezd bele egy másik komoly kapcsolatba.


amúgy a legintenzívebb viszonyom kb fél évig tartott, egyáltalán nem bántam meg, de azt sem bánom, h vége lett. abból a kapcsolatból kihoztunk, amit ki lehet, és utána ki is fújt a dolog. amúgy egy intelligens fickó volt, bírtam a stílusát, de együtt élni, együtt lenni vele komolyan már húzósabb lett volna.

2012. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
én is voltam. az exnek a szeretője akkor, amikor azzal a csajjal járt, akivel megcsalt, a csaj megtudta, mi kibékültünk, és a csaj azóta azt hiszi rólam, hogy én vettem el a barátját :)
2012. dec. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1x voltam, többet senkinek nem leszek.
2012. dec. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy jó szex kevés egy házassághoz.
2012. dec. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kérdező nem házasságról beszél,hanem egy szinttel feljebb akarna lépni a kapcsolat,ami az együtt járást jelentené! Szerintem érzed te azt nagyon jól,hogy nem működne hosszútávon. Ha nem akarsz komoly kapcsolatot,ne vágj bele. Bár nem tudom mennyire lehet komoly az úriember,ha az "otthagynám érted" dumát nyomja! Ha tippelhetek,semmennyire. Élvezd a helyzeted,de ne várj ettől az állapottól sokat!
2012. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én azt mondom mérlegelj,tényleg melyik helyzet lenne jobb,bár egy biztos jobb helyzetben vagy ha ott hagyná a bnőjét,nem sok férfi hagyná ott a szeretője miatt a bnőjét,vagy feleségét.
2012. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!