Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a nővérem?

Miért utál a nővérem?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta utál.folyton betett nekem, rám kent mindent, folyton megbántott ,csúnyán beszélt velem.. eltelt majdnem 20 év, és ugyan olyan. gyűlöl.. mindenért engem okol, pedig az ég világon nem tettem neki semmi rosszat. lestem minden kívánságát, és ott nyaltam ahol csak lehett. de gyűlöl.más is van ilyen helyzetben ?:(
2009. aug. 21. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Féltékeny és valószínű, hogy szüleitek sem segítettek neki ezt ledolgolzni. Úgy érzi, hogy a szüleitek téged jobban szeretnek és többet törődnek, törődtek veled. Talán egyszer, ha gyerekei lesznek.
2009. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj..Nem is sejted,milyen sokan vagyunk így. Szerintem irigység van mindezek mögött. Nem kell nyalni a segget, éld a saját életed, mást nem tudsz csinálni. A rokonokat nem tudjuk megválogatni..Sajnos..
2009. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
remélem egyszer majd ő is észreveszi hogy nekem mennyire fáj ez..
2009. aug. 21. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem utál,csak ilyen undok valamiért.Van egy ismerősöm,ő is nagyon utálta a húgát.Sokszor azt kívánta,bárcsak ne lenne.A húg sajnos 12 évesen meghalt bélrákban.Azóta a csaj tiszta depresszió,többször volt már kórházban is.Szerintem biztos,hogy szeret,csak nem tudja kimutatni.A szüleitek nem tanították meg nektek,hogy szeressétek,tiszteljétek egymást.
2009. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy úgy érzed, hogy utál, és kérdezd meg, hogy miért. Hátha mond valami értelmeset, vagy van valami régi valós vagy vélt sérelme, amire nem is emlékszel. De az is lehet, hogy egyszerűen a lelkivilágával van gond.
2009. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!