Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ez normalis egy...

Mi tegyek, ez normalis egy hazassagban?

Figyelt kérdés
este lefekudtem a kicsivel aludni,a rolot nem huztam le teljesen,felul kb. ket harom sort lukacsosra hagytam,hogy ha ki kell mennem lassak valamit,ezert a ferjem belemrugott es lekopdosott,mondvan,mar hideg van,azt akarom hogy a gyerek agyhartyagyulladast kapjon?,huzzam le teljesen,az agy mellett nincs stekker,az ejjelilampa messze van,teljes sotetben nem talalom meg.az ágyunk az ablak alatt van.ti ezt meg tudnatok bocsajtani.egyepkent bocsanatot nem kert,szerinte en vagyok a hibas mert buta vagyok,legkozelebb teljesen huzzam le a rolot
2012. dec. 11. 12:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
aki nem akarja ne higgye,de tetelezzuk fel hogy igazat irtam,akkor mi tegyek,valjak el,vagy a gyerek miatt inkabb ne
2012. dec. 11. 14:30
 22/26 anonim ***** válasza:
komolyan ilyen közegbe akarod felnevelni a gyerekedet?
2012. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%
A gyereknek nem használsz azzal, ha ilyen környezetben nő fel és ezt látja, tapasztalja meg otthon.Épp, hogy árt neki ha azt látja, hogy az anyját bántalmazzák.Hozzátenném, a férjed a gyerekkel szembeni túlzott,szinte megszállott aggodalmaskodása és kényszeredett, feszült,ideges viselkedése sincs ám remek hatással a gyerek fejlődésére.
2012. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

számomra megdöbbentő, hogy úgy szól a kérdés, hogy normális-e??? nem pedig úgy, hogy hogy lehet a leggyorsabbban elválni????

Mondd már végig magadban: LEKÖP ÉS MEGRUGDOS! Szerinted normális? hány barátnőd mondogatja, hogy képzeljétek, tegnap hazajött a párom, és csupa szeretetből megrugott és olyan cuki volt, még le is köpött a végén! Én hálából adtam neki vacsit és még a lábam is szét tettem neki :D annyira szeretem!!!!!!!!!!!!!!!

már bocsánat a stílusért, de ez durva.

2012. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 harleynagyi ***** válasza:
34%
szerintem maradj vele mert ossze illitek es adjatok a kicsit orrokbe mert O azert job eletre jogosult ,
2012. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

Semmi jogon nem rugdoshatunk meg valakit.

Az meg irreális, hogy a rolóeset annyira feldühítsen valakit, hogy rugdosson... más annak az oka, csak keresi a lehetőségeket, hol engedheti szabadjára a máshonnan eredő dühét.

2014. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!