Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ez normalis egy...

Mi tegyek, ez normalis egy hazassagban?

Figyelt kérdés
este lefekudtem a kicsivel aludni,a rolot nem huztam le teljesen,felul kb. ket harom sort lukacsosra hagytam,hogy ha ki kell mennem lassak valamit,ezert a ferjem belemrugott es lekopdosott,mondvan,mar hideg van,azt akarom hogy a gyerek agyhartyagyulladast kapjon?,huzzam le teljesen,az agy mellett nincs stekker,az ejjelilampa messze van,teljes sotetben nem talalom meg.az ágyunk az ablak alatt van.ti ezt meg tudnatok bocsajtani.egyepkent bocsanatot nem kert,szerinte en vagyok a hibas mert buta vagyok,legkozelebb teljesen huzzam le a rolot
2012. dec. 11. 12:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva! Természetesen nem normális dolog. Ha egy 'férfi' megtesz ilyesmit a feleségével, az nem tiszteli kicsit sem. Ne legyenek illúzióid, vagy most egyértelművé teszed neki, hogy ezt nem lehet veled csinálni, vagy nagyon nehéz sorsod lesz mellette.
2012. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan elhiszitek ezt a gyenge mesét??
2012. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
nem reszeges,ritkan iszik,de ha iszik,akkor sokkal oldottabban viselkedik,a gyerek mellett mindig stresszel,igen,hasonlok is elofordulnak pl:ha a kicsi sir meg kell szoptatnom,mert biztos ehes,ez nem mindig idaz,de nekem szoptatnom kekk akkor is,ha pedig szegenykem nem ker,azzal vadol,hogy nem csinalom rendesen,nem tudok szoptatni,nem merte megfogni ot honapos koraig,az unokatesevere szollt ra es akkor mar megfogta,nem furodhettem csak heti egyszer,ot perc utan mar verte ram az ajtot hogy normalis e vagyok,mit csinalok mar egy oraja,mi lessz ha felebred vagy sir,ki fogja felvenni?,ha megmoccan rogton fel kell venni,nem szabad hasrafektetni,mert akkor mindent kihany,a gyerek mar nagyobb,de meg most is stresszel,mindig szekal,mit evett,mennyit es mikor,aggyak neki tobbet
2012. dec. 11. 13:21
 14/26 A kérdező kommentje:
nem kell elhinnetek,de ha igaz,akkor ez iyg normalis?
2012. dec. 11. 13:23
 15/26 anonim ***** válasza:

a mostani válaszodból ítélve szerintem túlparázza ezt a gyerekdolgot,tényleg bekattant ezt még megérteném hogy aggódik a baba miatt.

de azt nem hogy beléd rúg és leköp,már ne is haragudj de ez annyira hihetetlen..

az én férjem se makulátlan de azért idáig nem menne el,ha ezt megtenné hogy belém rúg és leköp, úgy kivágnám a cuccait meg őt hogy csak úgy nyekken, mehet amerre lát bármennyire is szeretem és a gyerekem apja,nem lehet így bánni egy feleséggel illetve egy nővel sem,még ha rászolgált se..

2012. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%
Bántalmaz, becsmérel, korlátoz a szabad mozgásban. Ez teljesen kimeríti a családon belüli erőszak fogalmát.
2012. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Shaddark ***** válasza:
72%

A stílusod alapján amivel írsz én simán elhiszem.

Természetesen nem normális dolog. De a te életedről csakis te döntheted el hogy hogyan éled. Ha neked az a természetes hogy vernek akkor azt kell megtanulnod hogy kiállj magadért. Költözz haza, oldd meg valahogy.

Bántani annyira fognak amennyire hagyod magad - durván hangzik de így igaz. Ha nem akarsz bántást menj el, tudasd vele hogy ezt nem teheti meg.

Mondd el minden ismerősödnek is - vállalja a felelősséget erkölcsi téren is a tetteiért.

Ha felelősséget is kell vállalni a cselekedeteiért akkor legközelebb meggondolja mit tesz és mit nem, mert mindenki a szerint fogja megítélni + ha elköltözöl rájön hogy van egy határ nálad amit ha nem akar téged és a gyereket elveszíteni egyszerűen nem léphet át.

2012. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%

Mi a gondod?

Az írásod alapján, megtalálta a zsák a foltját!


Amúgy sejtésim szerint tizenévesen vállaltad be ezt a gyereket?!

2012. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%
cigányok vagytok?
2012. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem
2012. dec. 11. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!