Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek kozul melyik 2 nevet...

Ezek kozul melyik 2 nevet adnatok a lanyotoknak?

Figyelt kérdés

Doroti, Dorina, Titanilla, Leila, Fanni, Lotti, Kira, Lilla

2 nevet szeretnek adni.. Melyik parositas a legjobb?


2012. dec. 7. 15:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Lotti Dorina.
2012. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nekem ezekből a Dorina Lilla jön be. A Titanilla tetszene, csak ahhoz nem ezek közül választanék, Fanni szintén... Lotti elmegy, de ahhoz sem ezek közül. A Doroti meg a Kíra nagyon ilyen külföldies divatnév, ki nem állhatom az ilyeneket magyar vezetéknevekhez. Leila nem tetszik.
2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én ismerek Titanillát, nagyon kedves, aranyos lány. A szüleit viszont ki nem állhatja a neve miatt...

A barátai Titusnak szólítják, az igazi nevét általában meg sem mondja. Számomra is akkor derült ki, amikor a szülei így szólították....szólt is nekik rögtön, hogy a Titanillázást sürgősen fejezzék be.

2012. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem tudni kéne a vezetéknevet hogy ebből párosítani lehessen. Egyébként ezek közül nekem csak a Fanni tetszik.
2012. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 8. 20:19
 26/27 anonim ***** válasza:
Lotti Lilla:)
2012. dec. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lilla Dorina
2012. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!