Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek kozul melyik 2 nevet...

Ezek kozul melyik 2 nevet adnatok a lanyotoknak?

Figyelt kérdés

Doroti, Dorina, Titanilla, Leila, Fanni, Lotti, Kira, Lilla

2 nevet szeretnek adni.. Melyik parositas a legjobb?


2012. dec. 7. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Dorina Lilla

A többi nekem nem tetszik! :D

2012. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Dorina és Kira
2012. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Szerintem a Titanilla magában is szép, és hosszú is, én nem választanék mellé 2. nevet. A többi név is nagyon szép, de a Doroti helyett inkább a Dorottyára szavaznék.


Fanni Dorottya

Dorina Fanni

Dorina Lilla

Lotti Lilla

Kira Leila

Nekem ezek közül így ezek tetszenek a legjobban.

2012. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

A Doroti kiesett, az ilyen fonetikusan átírt angol neveket nem választanám. A Titanilla borzasztó, a Kira nekem legjobb esetben is egy állatkerti oroszlánnak lenne alkalmas.

A Leila határeset, a vezetéknévtől is függ. Mondjuk a Kovács Leila az baromi ciki, ha valami extrább, esetleg külföldi eredetű vezetéknv mellé megy, akkor megjárja. Mondjuk a Star Wars-os asszociációk végig fogják kísérni egész életében.


Marad a Dorina, Fanni, Lotti, Lilla. Ezek közül a Lillát adnám, ha egy nevet adnék. (Ami valószínű, mert mi a fenének kettő neki? Csak a baj van vele... Az meg úgyse működik, hogy majd választhat, ha nagyobb lesz, melyik tetszik neki, mert úgyis azt szokja meg, amin szólítják kicsi korától. A 2 évesnek meg úgyse mondja az ember, hogy "Doroti Titanilla, ne köpködd szét a főzeléket!")


Ha mindenképp párosítás, akkor:

Lotti Dorina vagy Dorina Lotti, esetleg Dorina Lilla. De nekem nagyon erőszakoltak ezek is.

2012. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Na eddig a Dorina Lilla fölényesen vezet! :D De legyen csak simán Dorina vagy Lilla inkább...igaza van az előzőnek. Tényleg jobb az egy. Nekem is kettő van és folyton kavarodás van belőle az egyetemen....az egyik tanár Attilának hív a másik Andrásnak. :D És unalmas :D
2012. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
12%

Dorina Lilla szerintem is.

Vagy Doroti Leila

2012. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
52%
Leila vagy Lilla
2012. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
38%
Szerintem a Lotti Leila a legjobb.
2012. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Dorina Lilla a legjobb szerintem.
2012. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Úristen...


Ezek közül egyedül a Dorina, Fanni, Lilla a normális nevek (jó, a Lotti is, de nekem nem tetszik, szerintem mindenkinek a könyv jut róla eszébe. Hogy a többi milyen idióta név azt nem minősíteném.)

Dorina Lilla vagy Dorina Fanni szerintem, bár én csak egyet adnék.

2012. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!