Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Nem találok...

Mitévő legyek? Nem találok rendes munkát.

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve. A volt munkahelyemen leépítés volt, így én is mentem. Még jó, hogy volt a párommal tartalék pénzünk, így pár hónapig kitart. Ő 120 ezer ft-ot keres, de a hitelek, rezsi és lakbér kapásból 140 ezer ft. Eddig én 100-10 között kerestem, így az enyémből ettünk és a maradék, de most semmi. Ezer meg ezer helyen bent van az önéletrajzom, most egy részmunkaidős állást kaptam csak, ahol 40ezer alatt fizetnek, semmire sem elég. Most végeztem az egyetemmel, se mindenhova szakmai tapasztalattal vesznek fel, nyelvtudásom nem elég egy nyelvvizsgára, így az sincs még. Szóval fogalmam sincs hol tudnék elhelyezkedni és mi lesz 1-2 hónap múlva ha elfogy a pénzünk. Akik ilyen helyzetben voltak azok mit csináltak?

2012. dec. 4. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

elég gáz,hogy nem tudtál lerakni egy nyelvvizsgát ennyi idő alatt.

szakmád micsoda?

2012. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

levelezőn csináltam a sulit, közben dolgoztam, sajnos eddig nem sikerült a nyelvvizsga:(

vegyész vagyok

2012. dec. 4. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vállalj el "nem rendes" munkát is. Persze ne menj a sarokra, nem erre gondolok hanem takarítás, árufeltöltés... bármi.


Nézzetek körül hogy mi van amit nem használtok és el lehetne adni. Nem egy szívderítő dolog, de ez van :-(


Feküdj rá a nyelvtanulásra. A neten vannak ingyen leszedhető könyvek, hanganyagok. Nehéz egyedül, de nem lehetetlen.

2012. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

vegyészek előtt áll a világ..keresett szakma.

kezdj nekifeküdni az angolra.

2012. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, el is kezdtem az angolt gyorsan, mert bár elég sok álláslehetőség van, de sajnos a nyelvvel nem haladtam eddig, amit már nagyon bánok. valahogy bele kellett volna sűríteni az időmbe
2012. dec. 4. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy kis időd, az jó. Jelentkezz folyamatosan sok-sok állásra, és közben tanulj. Legyél bátran pofátlan, hívd is fel őket, hogy akkor interjú vagy mi, és ne félj! Ha elég elszánt vagy, meg fogod tudni oldani!
2012. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha van egy kis érzéked hozzá, akkor amíg nem lesz semmi korrepetálhatnál hetedikestől kezdve végzős középiskolásokat kémiából.
2012. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

vegyészként nem találsz melót??

én még bölcsészként is találtam, csak keresni kell.

2012. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a korrepetálás is jól hangzik:) köszi a tippet és köszi a többieknek is a válaszokat
2012. dec. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!