Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lett ilyen...

Szerintetek miért lett ilyen és hogy lehet ezt elkerülni?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, mindjárt nyugdijas lesz, de a kb. 90 éves anyukájával él. Lediplomázott a hapi, de a munkához is olyan béna szegénykém, hogy csak na. Igaz, elég szódásszifon szemüvege van, ezért nem is lát és vét hibákat, de elég nyomi szegény, nem is néz ki jól. Azt tudom, hogy anyukájával kb. csak a Tesco-ig mennek, mert kocsija van, az kellett a mamának, gondolom, netje nincs otthon, nem tudom mijen lehet az élete, de nem túl jó, sajnálom. Egyszer láttam az egyik nagyáruházba, mint akit odaragasztottak a kocsihoz, ott várta a mamát a krumplik mellett. Gondolom a mama mondta neki, hogy ott várjon és ő ott várt. Én is egyedül nevelem a kislányom, nekünk sincsenek barátok, rokonok, de mit tehetnék a kislányomért, hogy ne legyen ilyen, mint ez a fószer? Én mindenhova el fogom engedni, inkább zavarom majd, hogy menjen, nem akarom magamhoz kötni, de mivel egyedül nevelem, nagyon kötódik hozzám, nem is megy el mellőlem, úgyhogy nekem kell jófejnek lennem, hogy ő se legyen béndzsa? Vagy mit tegyek, hogy ne legyen ilyen, mint ez a hapsi???
2012. dec. 2. 15:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a baj a szemüveggel, ha normális keretet választ az ember, akkor nagyon jól tud állni, főleg lányokon.
2012. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég zavaros a kérdés.Szerintem te sem vagy 100.
2012. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!