Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy az "igazi"...

Honnan tudod, hogy az "igazi" az "Igazi"? Hogy igen O az akivel Csaladot alapithasz es egy eleten at boldogsagban elhetsz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Onnan fogod tudni, hogy úgy érzed, lehorgonyoztál és vége a párkeresési szakaszodnak. Nem igaz, hogy nincs nagy ő, én abban a pillanatban tudtam hogy létezik, amikor megismerkedtem a férjemmel, akik azt mondják hogy nincs, hát sajnos nem mindenki találkozik a megfelelő társsal...
2012. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jól leírták a többiek: közös célok, értékrend és az érzés, hogy nem vagy kíváncsi már senkire. Nem kell megfelelni, vagy kényelmetlen kompromisszumot kötni. Egyszerűen elég ha magad adod az Igazinak, mert Ő TÉGED fog szeretni, nem egy tökéletes valakit, akire hiába próbálsz hasonlítani...

Lehet érezni, ha eljön az idő!


24N

2012. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, ez nagy tévedés! Az egész házasság kompromisszumokkal van tele! És igenis alkalmazkodni kell a másikhoz és egymásnak megfelelni! Csak az a különbség, hogy ezt örömmel teszi az ember, nem kényszerből!
2012. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Amikor megegyeznek a hosszútávú céljaitok és érzelmileg is biztonságban érzed magad mellette.
2012. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy nem akarod megváltoztatni, úgy fogadod el olyannak, amilyen. Nem érzed azt, hogy állandóan kompromisszumot kell kötnöd, nem érzed azt, hogy hozzá kell alkalmazkodnod vagy fordítva. Olyannak szereted amilyen és te is olyan maradhatsz mellette amilyen vagy.
2012. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó kis magyar szokás. Akinek más a véleménye, azt lepontozzuk... 6-os voltam. Sziasztok:P
2012. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as! Nem tévedés, csak Te nem tudsz értelmezően olvasni. :)

Azt írtam, hogy kényelmetlen kompromisszumokat kötni. a hangsúlyos a kényelmetlen szó. Ha olyan dolgot kell tenned, ami távol áll tőled és rosszul érzed magad tőle, az egy kényelmetlen kompromisszum. Ha csak kis változtatást igényel az életedben, amit kis erőfeszítéssel meg tudsz tenni, az a sima kompromisszum, ami egy kapcsolat alapvető eleme.


24N

2012. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!