Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy az "igazi"...

Honnan tudod, hogy az "igazi" az "Igazi"? Hogy igen O az akivel Csaladot alapithasz es egy eleten at boldogsagban elhetsz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Miért kell mondat közben nagy betűkkel írni?
2012. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
És ékezet nélkül?????????
2012. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a válasz,amit kérdezel megy magától.Azt nem lehet mondani, hogy egész életedben csak a boldogság vár, mert mindig akadnak nehézségek és ha igy is kitartatok egymás mellett,akkor lehet tudni, hogy jól döntöttél.
2012. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az, amit nem lehet tudni.

Először is min. egy évet együtt kell vele élni. Vagy inkább kettőt. Az alatt már felszáll a rózsaszín köd, előjönnek a hibák, kiderül, hogy tudjátok-e kezelni a konfliktusokat.

Ha minden ok, akkor el lehet köteleződni egy életre.

Viszont itt jön a neheze!

Nem szabad hátradőlni, hogy "megvan", és belekényelmesedni a kapcsolatba, hanem onnantól kell csak igazán mindkét félnek dolgozni a kapcsolatért, hogy ne legyen unalmas, ne laposodjon el, mindkét fél igényei kielégüljenek, a problémákat ne söpörjék a szőnyeg alá.

Ha mindez sikerül, akkor van esély, hogy egy életen át boldogságban élsz.

Egyéb opciók:

Egy életen át boldogtalanságban éltek

Szétmentek és kezditek az egészet elölről valaki mással

2012. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen nem létezik, ez egy ökörség. A való élet nem szappanopera, nem lányregény, ezért is való élet a neve.


Tudtam, hogy szeretem, nagyon jól érzem magam vele, jó vele a szex, sok dologban egyetértünk, hasonlóan gondolkodunk, stb.

Tudom, hogy csak addig maradunk együtt, amíg jó nekünk együtt. Azét viszont minden nap tenni kell (mindkettőnknek természetesen,), hogy ma is jó legyen velem lenni, vele lenni. Olyan nincs, hogy egy kapcsolat magától működik, mert ő az "igazi".

Az "igazit" meg ott ba.szta meg a ló, ha halálra unod magad a közelében, gyakran megbánt, vagy teljesen másképp képzelitek el az életetek, és folyamatosan csak a lemondásról szól a kapcsolat.

2012. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik olyan, hogy az igazi. Mindig lehet jobbat találni.
2012. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, csak akkor fogjuk biztosra tudni, hogy ő az igazi, ha már egy életet leéltünk vele. De vannak dolgok, amikből lehet arra következtetni, hogy nem csak egy rövid fejezet vagyunk egymás életében: törődünk egymással, segítjük egymást, odafigyelünk a másik problémáira és megértjük, ha nehéz a másikkal, kitartunk mellette, jól működik az intim kapcsolat, de ha véletlenül valamiért átmenetileg mégsem, abba nem bukik bele a kapcsolat, gondoskodunk egymásról, ha szükség van rá, ha hibázunk kijavítjuk a hibát és nem fokozzuk, ha nem értünk is egyet ez nem távolít el egymástól, tudunk közös célokat, közös jövőképet kitűzni és együttműködni a megvalósításában, ha szükséges, tudunk áldozatokat hozni a kapcsolatunkért, igazodunk, idomulunk egymáshoz, de nem várjuk el, hogy a másik teljesen feladja miattunk az egyéniségét.
2012. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan tudtam amikor megtaláltam (23évesen), hogy végre nem kellett egy csomó kompromisszumot kötnöm magammal, hogy mint a mesében, az összes elvárásomnak megfelelt és én is neki, hogy ugyanazok voltak a céljaink és elképzeléseink a jövőre nézve, hogy a boldogságtól könnyeztem gyakran és nem a fájdalomtól, hogy úgy éreztem pár hét után mintha már ezer éve ismerném, hogy feltétel nélkül meg tudtam bízni benne, hogy miután elég hamar elszállt a rózsaszín köd és teljes valójában láttam, úgy is azt éreztem hogy őrülten szerelmes vagyok, és hogy ő volt az akitől ha reggel elbúcsúztam, este már evett a fene, annyira hiányzott:)

De az ömlengés után azt is el kell mondjam, hogy mi is vitázunk, nálunk is vannak megoldásra váró problémák, és a kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell, mindig oda kell tenned magad, és nagyon kell figyelni a másikra.:)

2012. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Megérzed.

Az Igazi amúgy sem létezik szerintem, olyan van, akivel jól kijössz, és jól érzed magad vele.

Ez az "Igazi" dolog nagy csapda, sokan az egész életüket elfecsérlik arra, hogy várják a Nagy Ő-t, aki persze sosem jön el.

Közben meg elmennek jó kapcsolatok mellett, aztán meg ott állnak 40 évesen is magányosan.

2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Mi onnan tudtuk hogy megtalàltuk az igazit 19 évesen hogy ugyanùgy èreztünk a màsik irànt.Ugyanazok a vàgyaink àlmaink cèljaink.Nincs kompromisszum mert a mai napig befejezi a mondatom.Ő a màsik felem. Ma màr a fèrjem ès nàla jobbat nem lehetne talàlni -nekem ő a tökèletes tàrs ès nemsokàra apa is...Szòval szerintem az az Igazi aki utàn nem akarsz màst..
2012. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!