Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszeretem...

Mit tegyek ha beleszeretem egy igazi rosszfiúba, és elszeretném fogadtatni a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Ő egy igazi rosszfiú. Cigizik, verekszik (lányhoz nem ütött soha), iszik, bandázik, tetkós, régebben drogozott is.

A múltjáról is sokan tudnak, én elfogadtam, igy szerettem bele, hogy mindent tudtam róla.

A szüleimnek még bemutatni sem merem, mert előre tudom, hogy nagyon nem szivlelnék, mivel nagyon konzervativak. Nem akarok egy nagyon jól működő kapcsolatot eldobni. Mit tehetek? Valaki volt ilyen helyzetben?


2012. okt. 1. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem rossz fiú, hanem egy hülye. Felejtsük már el ezt a rossz fiú szöveget. Majd amikor a kórházban fogsz zokogni, mert túladagolta magát, akkor majd megérted miről van szó. Nem is csodálom, ha szüleid nem tudják elfogadni.
2012. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
már nem drogozik, nagyon régóta abbahagyta. Amikor velem van próbálja visszafogni a cigit és a piát is.
2012. okt. 1. 23:04
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ezt már sokszor hallottam. Aki drogozott, az nem hagyja csak úgy el, főleg, ha bandázik. Nem fogod észrevenni, mert nem előtted csinálja.
2012. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. A rosszfiú kateg az csak szimplán buta. De persze van bennük vonzó dolog, hiszen izgalmasabbak is.. Csak általában aki verekszik és iszik, idő kérdése hogy a lányokhoz is hozzáérjen.. de kívánom, hogy ne így legyen!
2012. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
tanácsot kértem, nem kioktatást. Én látom hogy hogyan viselkedik az emberekkel meg velem, illetve hogy változott-e. Abban kértem segitséget, hogy a MÚLTJÁT hogyan fogadtassuk el a szüleimmel
2012. okt. 1. 23:12
 6/20 anonim válasza:
100%
Az , hogy cigizik meg bandázik , meg verekszik , meg iszik , bandázik az sok esetben , az általános alsó tagozat.
2012. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

nem kell elmondani a szüleidnek...

menjen normálisabb ruhában és viselkedjen

2012. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Mit tehetsz? Lássuk csak. Összejössz vele, elfogadtatod valahogy a szüleiddel (akik, ha csak egy csepp eszük is van, nem fognak így tenni.) Aztán - ha mázlid van -, csak verni fog, mert előbb-utóbb sor fog erre kerülni (ha vert már lányt, ha nem.) Ha nincs mázlid, akkor verni fog, plusz még rászoktat valami ,,jóféle" cuccra is, amire a pénzt (mert engedtessék meg, hogy a leírás alapján éljek a gyanúperrel) valószínűleg nem tisztességes után szerzi be, tehát még az is befigyelhet, hogy téged vesz rá, hogy görbe után szerezz zsét.

Ezt teheted, és 2 kötőjel 5 éven belül gyarapítani fogod a családon belüli erőszak statisztikáit, de azért, hogy jót is cselekedj, megélhetést fogsz biztosítani egy frankó dilidokinak.

Vagy észbe kapsz, amíg nem késő, és keresel egy normális srácot.

Out.

2012. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj meg helyesen írni.
2012. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Csak idő kérdése, mikor bújik ki a szög a zsákból! Most még próbálja magát visszafogni a jelenlétedben, de ez nem lesz mindig így. És gondolom a szüleid ettől a csalódástól akarnak megkímélni. Jelenleg rózsaszín szemüvegen keresztül nézed a világot, de ez változni fog. Ha valóban rosszfiú, akkor lesznek problémák előbb-utóbb. A szüleidet nem tudod rákényszeríteni arra, hogy jó arcot vágjanak hozzá, ugyanakkor nyilván ők sem kényszeríthetnek arra, hogy megjöjjön az eszed és egy normális pasival kezdj. Így az egyetlen megoldás, ha meg akarod tartani a fiút, hogy sűrűn nem viszed haza, próbáltok olyan programokat szervezni, ahol nem találkozik a szüleiddel. Persze azért illik, hogy bemutasd, remélhetőleg illedelmes lesz azért a szüleiddel.
2012. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!