Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszeretem...

Mit tegyek ha beleszeretem egy igazi rosszfiúba, és elszeretném fogadtatni a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Ő egy igazi rosszfiú. Cigizik, verekszik (lányhoz nem ütött soha), iszik, bandázik, tetkós, régebben drogozott is.

A múltjáról is sokan tudnak, én elfogadtam, igy szerettem bele, hogy mindent tudtam róla.

A szüleimnek még bemutatni sem merem, mert előre tudom, hogy nagyon nem szivlelnék, mivel nagyon konzervativak. Nem akarok egy nagyon jól működő kapcsolatot eldobni. Mit tehetek? Valaki volt ilyen helyzetben?


2012. okt. 1. 22:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Te beteg vagy,ha egy ilyennel összekötöd az életedet.Apám egy igazi rossz fiú volt fénykorában,még most is az a kisöreg és egy nagy rakás semmi volt a gyerekkorom mellette,folyton nélkülöznünk kellett anyámmal.Szóval ne legyél hülye,hagyd szépen ott,ha jót akarsz.Vagy kérd meg,hogy tegye le a piát.
2012. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat (annó én sem hallgattam a szüleimre, pedig jobban jártam volna), hogy kutyából nem lesz szalonna.. Egy iszákos, agresszív ember mellett csak tönkremenni lehet lelkileg, fizikailag és anyagilag. Ha gyerek is születik azok is rámennek..
2012. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből többnyire egy rozzant alkoholista lesz.Mindenféleképpen próbáld rávenni,hogy hagyjon fel a piával.Ha képes rá,mint ahogy a drogozást is abbahagyta,akkor ember a talpán.Viszont sajnos erre a legtöbben nem képesek.
2012. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
neked nagyon eltolták a nevelésedet a szüleid, ha ilyenekkel leállsz.
2012. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Melletted próbálja visszafogni magát pia téren? Hát naná. Ez a beetetés rész, különben jó eséllyel csak a kiskocsmabeli törzsközönség női(?) tagjainál pályázhatna kapcsolatra. Maradjunk annyiban, hogy most még nem vedel előtted is annyit, amennyit. De meg fog ez változni amikor már nyeregben érzi magát. Amúgy kész főnyeremény ám egy ilyen verekedős agresszív pasi. Gondolom akkor is elfogadod majd, amikor éppen az egyik ismerősödet akarja kiütni valami vélt vagy valós sérelem miatt.

A szüleiddel nem fogod tudni elfogadtatni, a maximum amire számíthatsz, hogy ha kulturáltan viselkedik a társaságukban akkor szóba állnak vele.

2012. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményt:Ő nem egy igazi rosszfiú,hanem egy önpusztító barom!!!Majd ha ultimátumot adsz Neki,hogy vagy Te,vagy a pia,és azt látod,hogy képes elhagyni a piát,és nem csak előtted fogja vissza magát,hanem alapból is,akkor majd gondolkozhatsz azon,bemutasd-e a szüleidnek.Addig értelme nincs az egésznek.
2012. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Sok esélyed nincs. Azért megint álltalánosítanak. Annó 14 évesenn már köröztek. Ittam, általában napi fél, egy liter páleszt, kisérve sörrel. Ha átléptem cigiért a szomszéd boltba, az álltalában egy hétig tartott. Már rég volt, leírhatom, úgy vezettem sokszor, hogy tartottak, ne dőljek el a piától. Na, jött egy csaj és így ismert meg. Pár év és rendes családapa lettem. Attól, hogy jókat verekedtünk, a nejem, gyerekeim egyszer sem üttem meg. Még ordítani sem ordítottam velük. A pia két év alatt leépült gyakorlatilag nullára. Persze nem bizti, hogy a te pasid is változik.
2012. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Persze óvatos vagyok, még eszemben sincs összekötni vele az életemet. Majd ha látom rajta, hogy a múltja már tényleg múlt. Nem akarok ezért szakitani, mert mindenkinek jár egy második esély szerintem. Amig nekem és a szeretteimnek rosszat nem csinál, addig vele maradok. Bizok benne. Tényleg nagy butaság ez?
2012. okt. 2. 14:27
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy. Nem nagyon hiszem, hogy megváltozik aki ilyen. Én sem örülnék ha a lányom hazaállítana egy ilyen alakkal, mert csak idő kérdése és te fogsz zokogni, hogy miért volt ennyi kevés eszed, és miért voltál ennyire vak. Akkor majd sajnálnak a szüleid, és hiába mondják, hogy ők látták előre, mert az már nem segít rajtad. Neked kell elfogadnod, hogy a szüleid valószínűleg sose fogják elfogadni ezt a rosszfiút. Mert a gyerekének mindenki jót akar. Majd te is a tiédnek, és képzeld magad a szüledi helyébe amikor a lányod hazaállít egy alkoholistával, aki majd megjavul a lányod szerint. Szeretnéd ezt megélni?
2012. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Mindig a "rossz fiúk" viszik el a csajokat. Én meg itt rohadok szét a depresszióban, magányban, szüzességben 25 évesen. :((
2012. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!