Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszakitottak a kornyezetemtol...

Elszakitottak a kornyezetemtol! Mi 'hatna' meg anyukamat? (tobb info lent)

Figyelt kérdés
14 eves leszek,elkellett jonnom anyukam miatt az orszagbol.Nagyon rosszul erzem itt magam,van lehetosegem hazamenni,de az anyukam nem enged.Mit tegyek?:(
2012. nov. 8. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mi van? Hogyan kerültél külföldre és mi az, hogy az anyud nem engedi, hogy visszamenjél?Es most kinél laksz?
2012. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett elmenjetek? És hova mentetek?
2012. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyukammal vagyok kulfoldon.Bocsanat,ha felre ertes lett,anyukamhoz kellett kijonnom..
2012. nov. 8. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Anyukád dolgozni ment ki, vagy férjhez ment?

Lehet, hogy most az elején nehéz a nyelv miatt, akörnyezet miatt, a barátaidat is elhagytad. De hidd el meg fogod szokni, föleg ha az anyagiak motiválták az anyuda

2012. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dolgozni jott..Es mar regota itt vagyok,es nem lett semmivel sem jobb,azert gondolkodok a hazamenetelen,mert igy nincs ertelme itt maradnom..
2012. nov. 8. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem adj, még időt a dolognak. a beilleszkedés lassú dolog.


amúgy meg ne azt anyukádnak, hogy haza akarsz menni. hanem azt mond neki, hogy nem vagy boldog itt és otthon meg az voltál.

2012. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem most rossz a helyzet, az ilyesmi mindig megviseli az embert. De biztos vagyok benne, hogy az anyukád jót akar neked.

Megtanulod a nyelvet tökéletesen, el tudsz helyezkedni, lesznek kinti ismerőseid.

Az életedben bármikor ezek olyan dolgok lesznek, amik nagy előnyt jelenthetnek.


Hidd el, sok gyerek szeretne ott élni a jobb élet reményében, tudom, hogy téged ez nem vígasztal. De szerintem próbáld kicsit másként nézni a helyzetet.

2012. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest mar ketszer kiirtad, es nagyon sok ertelmes es hasznos valaszt kaptal ra. Nem tudom mi mast varsz meg...
2012. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiában élek 21km-re Magyarországtól sajnos. Az az álmom, hogy Győrben vagy Budapesten éljek. :-) Utálom ezt az országot. Semmit se tudok szlovákul. Itt sosem éreztem magamat igazán otthon. 15/f
2012. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húgom dettó ez volt, kint ragadt Olaszországban, onnan haza akart jönni nagyon. Most itt van végülis, de megbánta már. (legalábbis ahogy észrevettem)
2012. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!